Warsztaty przyrządzania tortów angielskich to zajęcia skierowane do osób pasjonujących się cukiernictwem. Miłośników słodkich smaków, którzy chcieliby nauczyć się tworzyć cukiernicze dzieła sztuki. Podstaw tego stylu może nauczyć się każdy, wystarczy odrobina cierpliwości oraz odwaga w urzeczywistnianiu własnych wizji. Biorąc udział w zajęciach organizowanych przez GoCook.pl, gwarantujemy że pod czujnym okiem wykwalifikowanych nauczycieli, styl angielski  zostanie opanowany po mistrzowsku.

Warsztaty Torty angielskie to czas, w którym nasze pracownie zamienią się w krainę wyobraźni.  Jeśli marzy Ci się tworzenie bajkowych tortów, eleganckich wykończeń czy też masz głowę pełną wizji i pomysłów, które należy szybko zrealizować, to w takim razie koniecznie musimy się spotkać na zajęciach. Podczas warsztatów nie tylko nauczymy się wykonywać poszczególne elementy stylu angielskiego, ale także będziemy zdobić ciasta oraz uczyć się, jak powstają piętrowe kompozycje. Zajęcia w Let’s GoCook.pl to w 90% praktyka, dlatego będziemy wspólnie piekli biszkopty, kręcili masy oraz przygotowywali lukry plastyczne o idealnej konsystencji. Na koniec zajęć każdy z nas stworzy własny tort, którym będzie można obdarować najbliższe nam osoby. 

Organizacja zajęć

Zajęcia trwają 3-5 h. Rozpoczynają  się ok. 17.00, a kończą ok.21.00.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru wersji standard lub wersji rozszerzonej-z tabletem.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały rozszerzone z tabletem- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Vouchery na szkolenie

 

Kurs w prezencie!!!!! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby. Sprawdź zakładkę vouchery.  http://gocook.pl/voucher-2/

Jak się zapisać
 1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
 2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki w wysokości min. 100 zł w wersji standard lub 250 zł dla wersji rozszerzonej (lub całości kwoty) na podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Indywidualny numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Program kursu

Warsztaty Torty Angielskie 5h

Wprowadzenie: Dekorowanie cukiernicze
w pigułce:

 • Wyposażenie i organizacja stanowiska pracy
 • Narzędzia, maszyny i urządzenia wykorzystywane w pracy – omówienie wyposażenia pracowni: wykrywaczki, stemple, pistolety do lukru itp.
 • Terminologia stosowana w dekoracji stylem angielskim

Moduł I. Biszkopty, masy, kremy oraz elementy dekoracyjne: 

 • Wypiek różnych rodzajów biszkoptów i blatów do tortów
 • Tworzenie tortów piętrowych
 • Przygotowanie nasączeń do tortów
 • Tworzenie musów, kremów i mas do tortów i deserów

Moduł II. Masy plastyczne w cukiernictwie:

 • Tworzenie mas: lukier plastyczny, królewski, pianki marshallom itp.
 • Barwienie mas plastycznych
 • Techniki i metody pracy z lukrem plastycznym
 • Praktyczna nauka postępowania z masą: pokrywanie i obkładanie tortów
 • Techniki dekoracji lukrem: pikowanie wykańczanie, malowanie na lukrze, itp.

Moduł III. Tworzenie dekoracji:

 • Tworzenie ozdób dekoracyjnych z mas plastycznych, takich jak: falbanki, koronki, listki, kwiatki, figurki, ludziki, zwierzątka, kokardy itp.
 • Sztuka wykorzystania kwiatów jadalnych
 • Tworzenie napisów oraz ozdabianie kremami
 • Wykańczanie tortów w różnych kształtach

Moduł IV. Projektowanie cukiernicze:

 • Stworzenie własnego projektu ciasta
 • Sztuka aranżacji deserów na talerzu
 • Podsumowanie warsztatów i wręczenie pamiątkowych dyplomów

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisz się!

Zapisy z GoCook.pl