Warsztaty Wołowina 5h

Wołowina to kurs tematyczny, skierowany do osób chcących pogłębić swoje umiejętności i wiedzę w sztuce przygotowywania mięs. Szkolenie rozpoczyna się od omówienia sposobów wyboru produktów, ze szczególnym zwróceniem uwagi na jak najwyższą ich jakości oraz pokazaniu krok po kroku metod oprawiania i przyrządzania wołowiny. Na warsztatach zostaną przedstawione niestandardowe rozwiązania w doborze dodatków, podkreślających walory smakowe prezentowanego mięsa.

Nasze kurs to niepowtarzalna okazja by nauczyć się nowatorskiego, skomponowanego specjalnie na tą okazję menu, które zachwyci nawet najbardziej wytrawne grono odbiorców. Dzięki fachowej wiedzy osoby prowadzącej, stosowaniu nowoczesnych receptur oraz przyjaznej, rodzinnej atmosferze panującej na zajęciach, prezentowane dania z łatwością będzie można odtworzyć w zaciszu własnego domu. Uczestnicząc w naszym szkoleniu, nie będą Państwo biernymi obserwatorami wydarzeń, lecz pod czujnym okiem trenera, samodzielnie wykonacie prezentowane dania, doprawiając je według własnego uznania i smaku.

Organizacja zajęć

Zajęcia trwają ok. 5 h – rozpoczęcie 18 – zakończenie około 23.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru wersji standard lub wersji rozszerzonej-z tabletem.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały rozszerzone z tabletem- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Vouchery na szkolenie

 

Kurs w prezencie!!!!! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby. Sprawdź zakładkę vouchery.  http://gocook.pl/voucher-2/

Jak się zapisać
 1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
 2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki w wysokości min. 100 zł w wersji standard lub 250 zł dla wersji rozszerzonej (lub całości kwoty) na podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Indywidualny numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Program kursu

Warsztaty Wołowina 5h

1. Dobór odpowiedniego mięsa: rodzaje wołowiny, jak wybrać mięso najlepszej jakości
2. Metody przyrządzania wołowiny: czyszczenie, oprawianie, krojenie, marynowanie, pieczenie, duszenie, gotowanie, smażenie
3. Wspólne przygotowanie dań:

 • Przystawka: kornwalijskie kanapeczki z wołowiną i jabłkami
 • Danie I: Boeuf Stroganof z kluseczkami kładzionymi
 • Danie II: Stek wołowy z purée z topinamburu i sosem bereńskim
 • Deser: Mus czekoladowy z frużeliną porzeczkową i ciasteczkami biszkoptowymi

4. Podsumowanie szkolenia przy suto zastawionym stole: wspólna degustacja potraw przygotowanych na zajęciach

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisz się!

Zapisy z GoCook.pl

Warsztaty Wołowina - kurs wieczorowy

Miejsce Termin Wersja standardowa Wersja z tabletem
Warszawaod 2021-02-10 do 2021-02-10Cena: 299 Zapisz sięCena: 549 Zapisz się

Warsztaty Wołowina - kurs weekendowy

Miejsce Termin Wersja standardowa Wersja z tabletem
Warszawaod 2021-01-23 do 2021-01-23Cena: 299 Zapisz sięCena: 549 Zapisz się