Bajkowe urodziny Twojego dziecka

Dla każdego rodzica najważniejsze jest szczęście jego dziecka. Nic więc dziwnego, że gdy zbliża się tej wyjątkowy dzień jego urodzin lekko panikujemy, bo przecież chcemy by było idealnie. Jak wiadomo tylko spokój – nas rodziców – uratuje! Dlatego i teraz przestań się aż nadto przejmować. Event manager jest po to by Ci nie tylko pomógł ale i wspólnie z Tobą wyczarował przyjęcie jak z bajki.

urodzinowe szaleństwo

Scenariusz jak z bajki

Najważniejszy w tym długo wyczekiwanym dniu przez Twojego bąbelka jest oczywiście scenariusz przyjęcia. Każde dziecko ma inne upodobania, hobby i marzenia. Dlatego koniecznie opowiedz event managerowi jak najwięcej na temat swojej pociechy. 

Wówczas z łatwością dopasuje odpowiednią tematykę przyjęcia. Tym samym będziesz miała pewność, że Twoje dziecko poczuje się tego dnia jak Księżniczka Disneya lub Bob Budowniczy. 

Wyobraźnia dzieci nie zna granic, nasza w Akademii Go Cook także. Jedynie prosimy abyście jak i my poważnie podeszli do tematu. W końcu impreza urodzinowa to jedyny dzień w roku kiedy bezkarnie możemy być w centrum uwagi dosłownie każdej osoby. 

sukienki księżczniczek Disneya

Urodzinowa “scenografia”

Dekoracja to chyba kluczowy element tego spotkania. Pomoże on przenieść się zarówno małym jak i “dużym” gościom do bajkowego świata. Jeśli zatem już macie wybrany temat przyjęcia będzie to tylko czysta formalność. 

Wspólnie z naszą dekoratorką, uda Wam się dopasować każdy element dekoracyjny. Girlandy, balony z helem, confetti, słodki stół bądź elementy motoryzacyjne w przypadku małych dżentelmenów. To tylko minimum jakie zapewniamy.

Jeśli marzy Ci się wraz z dzieckiem dmuchany zamek bądź duży, samochód z klocków LEGO – śmiało! Powiedz nam o tym a my – spełnimy Twoje oczekiwania.

jednorożec lego

Menu dla niejadka

Oj, sami na co dzień doskonale wiemy jak ciężko sprostać upodobaniom kulinarnym naszych dzieci. Stąd też nasz szef kuchni stawia na kolorowy minimalizm. 

Znajdziecie dużo “ukrytych” warzyw oraz owoców podanych w tak bajkowej formie, że nawet największy niejadek sięgnie po przystawkę. 

Nie wspominając już o głównym daniu, które dostosujemy zgodnie z preferencjami Waszych gości. Zarówno alergicy, bezglutenowcy oraz weganie i wegetarianie wyjdą najedzeni. 

Zatem chyba nie pozostaje nic innego jak przedstawić nam termin zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla Twojego dziecka. Podczas którego Ty będziesz miała/ł okazję delektować się chwilą spokoju. Nasi animatorzy zadbają o wszystko.

Widzimy się na Jutrzenki 76 i wspólnie świętujemy ten jedyny w roku dzień! 

Przyjęcie Sylwii Przybysz

Rozglądasz się za salą na imprezę urodzinową w Warszawie?

Sprawdź naszą ofertę sali na wyjanem w Warszawie. Lokalizacja blisko centrum, dla 150 gości.

Sprawdź naszą propozycję