Firmowa Impreza Andrzejkowa na Jutrzenki 76

Andrzejkowe wróżby już przed nami. W tym roku mamy dla waszych zespołów firmowych kilka propozycji na spędzenie tego wieczoru w formie imprezy integracyjnej na Jutrzenki 76. Wy wróżycie z kart i wosku, a my Wam dobrą zabawę i niezapomniany wieczór.  

 

Firmowa impreza andrzejkowa może obejmować różne zajęcia i tradycje związane z Andrzejkami. Jest to okazja, aby zespół mógł spotkać się w świątecznej atmosferze, cieszyć się swoim towarzystwem i uczestniczyć w zwyczajach i tradycjach Andrzejek.

 

Dobrym wyborem na imprezę tego typu mogą być warsztaty kulinarne, które poszerzą Wasze horyzonty kulinarne, poddadzą kubki smakowe nowym doznaniom, a zarazem zabiorą w podróż smakową po nieznanych dla was dotąd kuchniach Świata.

Nic tak nie łączy grupy jak wspólny cel, którym jest przygotowanie pod czujnym okiem szefa kuchni idealnego dania, my akurat wiemy o tym najlepiej. Do wyboru czeka na Państwa wiele różnych kuchni nie tylko z Europy, ale także Azji jak i również Ameryki Północnej.

 

323918789_535665738621937_5414664877595944926_n

Problem z wyborem? Już spieszymy z pomocą.

Wszystko albowiem zależy od zespołu. Jeżeli grupa jest owiana gorącym temperamentem i zapałem do pracy polecamy Meksykańską Fiestę, która przenieść Was może choć na jeden wieczór do samego serca Meksyku.

Coś dla zagłębienia więzi? Idealna będzie SAGRA ITALIANA, przekonacie się, iż kuchnia włoska to nie tylko pizza, a idealnym partnerem do tańca może być również makaron 😊

Pochłoniętych pracą zadaniowców zapraszamy w podróż do odległej Azji, a zwolenników wytrawnych kolacji chętnie zabierzemy z sobą do Francji. 

 

IMG-2731
IMG-2707

Nie możemy obiecać, że ciastka z przepowiednią spełnią swoją obietnicę. Natomiast zapraszamy Was serdecznie na naszą ulicę 😉

Czekamy na Jutrzenki 76!
Zapraszamy do kontaktu.

 

Rozglądasz się za salą na imprezę firmową w Warszawie?

Sprawdź naszą ofertę sali na wynajem w Warszawie. Lokalizacja blisko centrum. Organizujemy wydarzenia do 150 gości.

Sprawdź naszą propozycję