Impreza karnawałowa 2023 w Warszawie

Szalony okres imprez karnawałowych przed nami! To zarazem świetna okazja by spędzić czas w gronie znajomych. Sposobów na spędzenie tego okresu karnawałowego przybywa z roku na rok. Lokale prześcigają się w atrakcjach wieczoru. Czego zatem możemy się spodziewać w Warszawie? Który lokal wybrać by te chwile były niezapomniane?

Karnawałowy szał – co, gdzie i jak

Ogromną popularnością od kilku lat cieszą się przestrzenie do wynajęcia, w których na własną rękę możemy przygotować dekorację oraz ulubione przekąski. Przestrzeń takich lokali już sama w sobie jest elegancka, a sprzęt dostępny do naszej dyspozycji – nowoczesny i funkcjonalny. Obiekty eventowe posiadają kilka sal, dlatego możemy pomyśleć o kameralnej jak i hucznej wersji karnawałowego spotkania.

Przygotowany stół na spotkania karnawałowe
Sala na spotkania firmowe i imprezy karnawałowe w GoCook
Sala na wynajem Boho
Udekorowana i oświetlona sala na wynajem GoCook
Jeżeli jednak nie mamy czasu lub zwyczajnie chęci by samemu zadbać o dekoracje, menu oraz dodatkowe atrakcje możemy to przekazać do realizacji dla profesjonalistów w tej dziedzinie.

Managerowie warszawskich lokali oferują:

  • Tradycyjne przyjęcie w formie zasiadanej z dostęp do tanecznego parkietu,
  • Bale, w tym te tradycyjne, odświętne jak i przebierańców,
  • Wieczory kabaretowe lub standupy,
  • Przyjęcia dedykowane singlom,
  • Imprezy tematyczne i tu już kreatywność, zdecydowanie nie ma granic
Jak widzicie tylko od Was zależy, który wariant wybierzecie. Na pewno nie warto się ograniczać.

Karnawałowe menu

Dobra zabawa jednak nie obejdzie się bez odpowiedniego menu. Tutaj najlepiej sprawdzają się przekąski typu finger food. Co nie oznacza, że zabroniona jest wystawna kolacja składająca się zarówno z kilku pozycji, w tym także ciepłego posiłku. Niezależnie od tego gdzie planujemy spędzić ten czas warto pamiętać o dekoracjach. Praktyczne są balony, girlandy, banery, serpentyny czy też confetti. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się jednak gadżety do zdjęć – dzięki którym nasze selfie trafi na Instagram.

 

Karnawał w tym roku trwa od 6 stycznia do 21 lutego. Warto zatem nie ograniczać się do jednego przyjęcia i zaszaleć podczas imprezy karnawałowej.

Rozglądasz się za salą na imprezę karnawałową w Warszawie?

Sprawdź naszą ofertę sali na wyjanem w Warszawie. Lokalizacja blisko centrum, dla 150 gości.

Sprawdź naszą propozycję