JAK SIE BAWIĆ W SYLWESTRA?

Ludzie dzielą się 2 typy sylwestrowiczów – tych, którzy czekają na szaloną noc i od miesięcy planują jak ją spędzą oraz tych, którzy nie czują potrzeby traktowania przełomu roku jako szczególnego powodu do świętowania. Bez względu na to do której grupy należysz podpowiemy Ci jak spędzić Sylwestra w zgodzie z własnymi przekonaniami i w szampańskim nastroju.

Klasyki nie wychodzą z mody

Klasyczne zabawy mają tę zaletę, że znają je wszyscy i nigdy się one nie znudzą. Kalambury, przy których jest kupa śmiechu, gra w „prawda czy wyzwanie”, karaoke, podczas które przypomnicie sobie stare przeboje i wyśpiewacie wasze ulubione piosenki, to świetny sposób na spędzenie wieczoru. Do takich klasycznych rozwiązań należy też wieczór filmowy i noc planszówek. Całość imprezy dopełni oczywiście muzyka, w rytm której możecie do woli korzystać z parkietu.

Sylwester dla tych, którzy kochają imprezować

Jeśli uwielbiasz sylwestrowe imprezy prawdopodobnie wiesz już jak pożegnać stary rok i powitać nowy. Jeśli jednak brakuje Ci pomysłu, służymy pomocą. Masz 2 podstawowe opcje do wyboru – przygotować przyjęcie samodzielnie lub wybrać się imprezę zorganizowaną. Domówka nie musi ograniczać się do siedzenia przy stole i czekaniu na północ. Decydując się na samodzielną organizację sylwestrowego przyjęcia, nie musisz robić tego we własnym domu czy mieszkaniu. Możesz wynająć salę, do której zaprosisz gości. W Przestrzeni Jutrzenki 76 organizujemy wydarzenie, do którego możesz dołączyć indywidualnie, w parze lub z grupą znajomych, ale możesz też zdecydować się na wynajęcie sali, w której zorganizujesz własną imprezę. Jeśli nie masz pomysłu na niezapomnianą noc, wpisujących się w panujące aktualnie trendy, podpowiadamy jakie motywy przewodnie mogą się sprawdzić.

Wznoszenie sylwestrowego toastu

Wielki Gatsby

Lata 20ste XX wieku w Ameryce to czas błyskawicznego rozwoju gospodarczego i technologicznego. To czas emancypacji kobiet, co miało swoje odbicie w modzie i sposobie spędzania wolnego czasu. Podczas sylwestrowej imprezy możecie przenieść się 100 lat wstecz i śnić swój własny amerykański sen. Pióra, sukienki przed kolano, martini w kieliszkach, cygara i sączący się z głośników jazz stworzą niesamowity klimat.

Impreza w stylu lat 80-90tych

Dla jednych ciągle żywe wspomnienie, dla innych odległa historia, której towarzyszyły dziwne fryzury, kolorowe stroje i muzyka disco. Bez względu na to czy pamiętasz jak wtedy wyglądał świat, czy musisz zapytać u to rodziców, impreza w dyskotekowym stylu przyniesie Ci dużo radości.

Bal maskowy

Gdybyśmy mieli wybrać tylko jeden model imprezy, który nigdy nie wyjdzie z mody, byłoby to bal maskowy. Zorganizuj imprezę, na którą wszyscy przybędą w przebraniach. Możesz podać motyw, np. zawody świata, postaci filmowe, postaci z bajek a nawet urządzić konkurs na najlepsze przebranie.

Organizacja Sylwestra w wynajętej sali ma wiele zalet. Decydując się na wynajęcie sali na imprezę sylwestrową, możesz skorzystać z naszego cateringu lub wstawić własne przekąski. Nie pobieramy dodatkowych opłat za wstawienie alkoholu, za to zapewnimy chłodziarki i kostki lodu. Po zakończonej imprezie będziesz mógł udać się na zasłużony odpoczynek, my zajmiemy się sprzątaniem, a Ty nie będziesz zmuszony do rozpoczęcia nowego roku od robienia porządków.

Sylwester 2022 pełen niezapomnianych wrażeń

Jeśli nie czujesz się świetnym organizatorem zapraszamy na Sylwester 2022, zorganizowaną przez nas imprezę, która pozwoli Ci świetnie się bawić i nie przejmować żadnym elementem organizacyjnym. W Akademii Kulinarnej Let’s GoCook organizujemy imprezę sylwestrową z pysznym jedzeniem i taneczną muzyką. Zapewniamy mnóstwo atrakcji przez całą noc. Z nami wyruszysz w podróż do egzotycznego Bangoku, skosztujesz tamtejszych potraw i przepysznych drinków, poczujesz się jak na wakacjach życia. Będziesz miał okazję podpatrywać najlepszych szefów kuchni, a jeśli zechcesz stanąć z nimi przy kuchennym blacie i wziąć czynny udział w przygotowywaniu dań kuchni tajskiej, poznając jej tajniki.

Szczegóły organizowanej przez GoCook imprezy sylwestrowej, znajdziecie na podstronie stronie: https://gocook.pl/sylwester-zabawa-sylwestrowa.

sylwester

Imprezy zorganizowane pozwalają w pełni poczuć się gościem, nie martwić się przyziemnymi sprawami takimi jak przygotowanie imprezy czy sprzątanie po niej, ale w pełni oddać się przyjemności zabawy.

Sylwester dla tych, którzy nie lubią Sylwestra

W Sylwestra czujesz się przymuszony do tego, żeby dobrze się bawić? Jesteś domatorem? A może 31 grudnia to dla Ciebie dzień jak każdy inny? Bez względu na to jaki jest powód twojego nie-imprezowania, możesz spędzić tę noc w sposób, który będzie satysfakcjonujący. Sylwestrową noc możesz poświęcić na nadrobienie kulturalnych zaległości, obejrzeć film, którego nie miałeś czasu wcześniej zobaczyć, wysłuchać koncertu, przeczytać książkę. Jeśli masz towarzystwo, możecie urządzić wieczór planszówek.

Koniec roku to też zawsze czas podsumowań, możesz po prostu oddać się rozmyślaniom. Skupić się na sobie, pomyśleć o tym co osiągnąłeś w 2022 roku, jakie marzenia udało Ci się spełnić, z czego jesteś zadowolony. To dobry czas, żeby skupić się na pozytywach, które dadzą siłę, by optymistycznie patrzeć w nowy rok. Możesz też tę noc… przespać jak każdą inną! Jeśli nie czujesz, że Sylwester jest szczególną nocą, nie powinieneś czuć się zobligowany do tego, by tak go traktować.

Spędź Sylwestra tak, jak chcesz. To najlepszy sposób na to, żeby był udany i żeby z dobrą energią wejść w 2023 rok!

pexels-dreamsky-790916

Nie masz panów na sylwestra?

Lubisz gotowanie i nie masz planów na sylwestra? Będziesz miał okazję podpatrywać najlepszych szefów kuchni lub sam zakasać rękawy i sprostać wyzwaniom kulianrnym.

Wpadnij do nas!