Mówią o nas - Wesele marzeń blisko Ciebie!

Pani Izabela Janachowska w swoich programach, na 48 godzin przed ślubem przybywa do nowożeńców i pomaga im w przygotowaniach do ślubu. Oczywiście jesteśmy wielkimi fanami programu. Jednak aby może uniknąć tego dodatkowego stresu przed tym wyjątkowym dniem – warto zadbać o WSZYSTKO, dosłownie wszystko o wiele wcześniej… i od samego początku z pomocą specjalistów? Jeśli chcesz się przekonać, że warto! Zostań z nami do ostatniej weselnej “kropki”. 

planowanie ślubnych dekoracji

Konsultacja z wedding plannerem 

Zacznijmy od tego, że od samego początku, decydując się na weselę na Jutrzenki 76 przechodzisz konsultację z wedding plannerem. Wystarczy, że opowiesz mu o swoim o potrzebach, a on przedstawi propozycję. 

Będą one zarówno związane z Twoim wyobrażeniem jak i wiedzą naszego specjalisty. Dlatego nie zawsze mogą być spójne z uprzednim założeniami. Ale bez obaw po to właśnie jesteśmy by móc rozmawiać i wspólnie wypracować przyjęcie jak z bajki. 

Nie bój się zatem sprzeciwiać ani otwarcie mówić o swoich potrzebach. Każda informacja, nawet ta, która wydaje Ci się “błahostką” dla nas, jest istotna. Najlepiej przed takim spotkaniem spisz na przykład w punktach, na czym Ci najbardziej zależy, o co się martwisz i czego jeszcze nie udało się ustalić. 

ślubne menu

The Couple’s Cookbook

Masz już zarys wymarzonego ślubu ale przecież, najważniejsze na weselu jest menu. W dobie zdrowego odżywiania oraz co rusz nowych trendów kulinarnych. Czasem i profesjonalistą ciężko nadążyć. 

Do tego wiadomo, co rodzina to obyczaj i inne upodobania, aby dogodzić każdemu z osobna może być ciężko ale nie jest to niemożliwe. Z pewnością zanim zostaliście nowożeńcami niejednokrotnie udaliście do restauracji na romantyczną kolację. 

Postanowiliśmy zaproponować w naszej Akademii Kulinarnej Go Cook przyszłym młodym parom aby przygotowały, na podstawie dotychczasowych kulinarnych wspomnień “The Couple’s Cookbook”. 

W dobie Instagrama z łatwością uda Wam się wrócić do wspomnień i zdjęć ulubionych potraw, które wspólnie z naszym Szefem kuchni dopasujemy na potrzeby Waszego wesela. 

Przyjęcie Sylwii Przybysz

Ostatnia prosta

Motyw przewodni ustalony, dekorację przygotowane, atrakcje wybrane, potrawy spisane. Zatem co jeszcze stoi na przeszkodzie byś wybrał właśnie to miejsce na wymarzone przyjęcie weselne?

No tak. masz rację. Każdy, jak chce potrafi opowiadać o sobie w samych superlatywach. W końcu reklama dźwignią handlu. Jednak chyba innym, na podstawie obiektywnej opinie powinieneś zaufać już tak na sto procent. 

Tak się składa, że na przestrzeni tej dekady, niejednokrotnie wspominano i pisano o nas miłe rzeczy. Jednak nigdy nie było okazji by i Wam o tym “szepnąć”. 

O naszym garden party i słodkościach do dziś wspomina @jbanaszewska. Magazyn Kukbuk nie może wyjść z podziwu różnorodności warsztatów kulinarnych jakie oferujemy a jakie mogą stać się wyjątkową atrakcją podczas Twojego przyjęcia. 

@sylwiaprzybysz zaufała nam już po raz trzeci. Mieliśmy przyjemność przygotować dla niej baby shower oraz dwukrotnie urodziny córeczki. Natomiast firma BEKO podjęła z nami stałą, cykliczną współpracę dzięki której nasze sale wyposażone są w profesjonalne sprzęty AGD.

Ach, wybaczcie ten brak skromności ale inaczej ciężko zaufać. Wiemy to po sobie. Teraz macie pewność – wesele marzeń nie tylko jest możliwe ale jest także bardzo blisko WAS. Dlatego już dziś zarezerwuj termin i pozwól nam “”skroić” wesele na miarę Twoich potrzeb. 

Tort weselny

Rozglądasz się za salą na Wesele w Warszawie?

Sprawdź naszą ofertę sali na wyjanem w Warszawie. Lokalizacja blisko centrum, dla 150 gości.

Sprawdź naszą propozycję