Ślub w plenerze- czy może być bardziej romantycznie?

Ślub w plenerze to wspaniała opcja dla par, które pragną zorganizować niekonwencjonalną i niezapomnianą ceremonię ślubną. Będzie ona stanowiła piękną pamiątkę, do której z pewnością będziecie chętnie wracali we wspomnieniach czy też oglądając urokliwe jak i wzruszające zdjęcia z jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu.

Pytanie tylko od czego zacząć przy organizacji takiej uroczystości i jakie są tego zalety oraz wady? Oto kilka porad jakie przygotował dla Was w tym temacie Go Cook:

let’s gocook5

MIEJSCE

Rozważcie różne lokalizacje, takie jak parki, ogrody, plaże lub malownicze polany. Upewnijcie się, że wybrane miejsce spełnia Wasze oczekiwania i pomieści wszystkich gości.

Taki ślub będzie z pewnością stanowił niezapomniane przeżycie więc potrzebna jest z pewnością dobra lokalizacja, w której będziecie mogli czuć się swobodnie oraz mieć dostęp do rzeczy niezbędnych takich jak parking czy toaleta, a także czy w razie niekorzystnych warunków atmosferycznych macie w pobliżu inną lokalizację, która będzie stanowiła plan B.

Organizując uroczystość na Jutrzenki 76 do Waszej dyspozycji pozostawiamy piękny taras jak i ogród gdzie możecie zaplanować i wraz z naszą pomocą zaaranżować przestrzeń tak by odpowiadała ona waszym upodobaniom, a w wypadku nagłej zmiany pogody przenieść ceremonię do budynku w cenie wydarzenia.

dekoracje
357110543_642968914520476_5200018381133999297_n

DEKORACJE 

Plenerowe śluby najczęściej korzystają z naturalnego piękna otoczenia, jednak odpowiednio dobrane dekoracje dodadzą wyjątkowego uroku i podkreślą charakter ceremonii. Z pewnością piękna suknia Panny Młodej będzie się idealnie komponowała z malowniczym ogrodem w wyniku czego mą powstać niesamowite zdjęcia pełne romantyzmu i estetyki wybranego przez Was miejsca.

Dodatkowo by podkreślić podniosłość całego wydarzenia możecie postarać się o akompaniament muzyczny, który nada unikalnego charakteru dla tak wyjątkowej ceremonii, a także z pewnością wzruszy nie jednego uczestnika przyjęcia.

PLAN WYDARZENIA 

Plan wydarzenia krok po kroku. Sporządźcie harmonogram wydarzenia, w tym momenty składające się na całość uroczystości takie jak ślubne przysięgi, wymianę obrączek czy podpisanie aktu małżeństwa.

Lista gości, rzecz bardzo ważna. Nieistotnie czy będzie to 20 osób czy 120 z naszą pomocą będziecie mieli niezapomniany ślub, dostosujemy się do Waszych oczekiwań i zadbamy o komfort całej ceremonii jak i reszty wieczoru. Warto nam zaufać gdyż Szklarnia na Jutrzenki 76 zorganizowała już nie jedno tego typu wydarzenie.

Zadbajcie o to by Wasi goście byli dokładnie poinformowani o istotnych szczegółach takie jak miejsce, data, czas. Dzięki temu unikniecie zamieszania i dezorientacji.

Skonsultujcie się z odpowiednimi organami, aby upewnić się, że możecie prawnie zawrzeć małżeństwo w wybranym miejscu plenerowym. W razie potrzeby możecie liczyć na naszą pomoc w załatwieniu formalności.

 

345218407_792387962515664_4693746442017934025_n
IMG-5817 (1)

Ślub w plenerze może być niezwykle romantycznym, wyjątkowym i niezapomnianym doświadczeniem zarówno dla Was, jak i dla Waszych gości. Pamiętajcie, że klucz do udanego ślubu to odpowiednie planowanie, elastyczność i gotowość do zaadaptowania się do zmieniających się warunków. Jeśli jest on waszym marzeniem my chętnie pomożemy je zrealizować.

Czekamy na Was na Jutrzenki 76😊

Zapraszamy do kontaktu!

 

Rozglądasz się za magicznym ogrodem na ślub cywilny?

Sprawdź naszą ofertę na przyjęcie weselne na Jutrzenki76. Lokalizacja blisko centrum. Organizujemy wesela do 150 gości.

Sprawdź naszą propozycję