Gotować każdy może- jesienna integracja kulinarna na Jutrzenki 76

Jesień to idealna pora by zintegrować swój zespół i dostarczyć pracownikom nowych przeżyć kulinarnych. Warsztaty kulinarne w Go Cook nie tylko poszerzą horyzonty kulinarne pracowników, ale także zbliżą ich do siebie podczas wspólnego gotowania i biesiadowania. To dobra okazja zwłaszcza gdy w waszych szeregach pojawiła się nowa osoba bądź firma jest tak duża, że nie wszyscy pracownicy mieli okazję się ze sobą poznać.  Z pomocą przychodzi Wam zatem Team Go Cook.

323918789_535665738621937_5414664877595944926_n

Dlaczego warto zrobić integrację zespołu na Jutrzenki 76?

To proste. Przychodząc do Go Cook już na Dzień Dobry odczujecie ciepłą, rodzinną atmosferę. U nas z łatwością można poczuć się jak w domu. Pewnie teraz pomyślisz „No dobrze, a co jeżeli jestem totalną nogą w kuchni?” . To nic, wychodzimy z założenia, że gotować każdy może, nasz kucharz prowadzi warsztaty z zakresu wybranych kuchni to od Ciebie zależy czy wolisz przeżyć wraz ze swoim zespołem prawdziwą polską biesiadę, czy może udać się na spotkanie z smakami kuchni tajskiej.

Czy muszę coś ze sobą zabrać?

Koniecznie pozytywne nastawienie i wiarę we własne możliwości. To klucz do sukcesu i dobrej zabawy wraz ze swoimi współpracownikami. Resztę zapewniamy my! Gwarantujemy, że po warsztatach kulinarnych w Go Cook zespół wyjdzie w pełni zadowlony, a także bogatszy o nowe umiejętości kulinarne.

DSC04881

Trochę o warsztatach

W kuchni Go Cook nie ma miejsca na nudę. To tutaj dzieje się prawdziwa magia gotowania. Jak to robimy? Zwykłe standardowe przepisy wzbogacamy nowymi dodatkami, tak by warsztaty były nauką, a jednocześnie dostarczały rozrywki. Zaufajcie nam nic tak nie umacnia więzi zespołu jak taniec z makronem czy wspólne lepienie pierogów.

Dekonstrukcja szarlotki z pewnością u każdego przywoła miłe wspomnienia z dzieciństwa, ten słodki deser pokazuje jak szybko i prosto możecie wykorzystać artykuły sezonowe i stworzyć z nich idealną kompozycję dla Waszych kubków smakowych.

A z racji tego, iż sezon grzybowy w pełni to na Waszej liście podbojów kulinarnych koniecznie powinno znaleźć się Carpaccio z pieczarki oraz Tagliatelle z grzybami. W tym sezonie to must have. Natomiast jesienna chandra nie ma u nas miejsca. Przekonaj się sam.

 

Czekamy na Was na Jutrzenki 76!

Zapraszamy do kontaktu 

Rozglądasz się za salą na warsztaty kulinarne w Warszawie?

Sprawdź naszą ofertę sali na wyjanem w Warszawie. Lokalizacja blisko centrum, dla 150 gości.

Sprawdź naszą propozycję