Wieczór kawalerski – jak urządzić niezapomnianą imprezę

Wszystko co wydarzyło się w Vegas, zostaje w Vegas. Czy wieczór kawalerski faktycznie powinien przypominać noc z komedii? W społeczeństwie dość dobrze ma się mit, wedle którego wieczór kawalerski to szalona impreza, na którą czekają mężczyźni i której boją się kobiety. Niewiele ma on jednak wspólnego z prawdą. Impreza kawalerska niewiele różni się od innych imprez w męskim gronie. Coraz rzadziej towarzyszą jej rozrywki uznawane za moralnie wątpliwe. Wieczór kawalerski może być zwykłym wyjściem do klubu, ale może być też okazją do rozwijania pasji i pogłębiania męskich przyjaźni. Jak go zorganizować?

Wieczór kawalerski – kto, kiedy, za ile?

Wieczór kawalerski zwyczajowo organizuje świadek Pana Młodego. To on zbiera kolegów i przyjaciół i zapewnia atrakcje. Pomagają mu w tym inni bliscy koledzy Pana Młodego. Koszty zazwyczaj dzieli się równo na wszystkich panów biorących udział w imprezie. Jeśli świadek ma ochotę i możliwości może pokryć koszt uczestnictwa Pana Młodego w imprezie. Poza samym spotkaniem warto również zrobić zrzutkę na pamiątkowy prezent dla przyszłego męża. Kiedyś wieczory kawalerskie organizowano w ostatnią noc przed ślubem, dziś organizuje się je raczej tydzień lub kilka tygodni przed uroczystością. W natłoku przedślubnych obowiązków dobrze jest wybrać taki termin, który nie będzie kolidował z innymi zobowiązaniami Pana Młodego. Niespodzianki są dobre, ale tylko wtedy, gdy mamy pewność, że ucieszą głównego zainteresowanego. Nagłe porwanie na imprezę może przysporzyć więcej problemów niż przynieść korzyści.

Wieczór kawalerski – pomysły na spędzenie wyjątkowej nocy

Wieczór kawalerski ma być imprezą, która zapadanie w pamięć. Panowie nadal lubią iść z tej okazji do klubu, ale opcji jest zdecydowanie więcej. Na wieczorze kawalerskim świetnie sprawdzą się wszelkie typowo męskie aktywności. Dobrym pomysłem jest nawiązanie do marzeń lub pasji Pana Młodego. Jeśli lubi on adrenalinę możecie pójść skakać na bungee, jeśli lubi szybką jazdą samochodem, możecie zorganizować wieczór na torze wyścigowym. Chciałby spróbować swoich sił w strzelaniu, odwiedźcie strzelnicę. Możliwości jest naprawdę wiele.

Aktywności na wieczór kawalerski

Domówka poza domem

Sprawdzonym sposobem na imprezę kawalerską jest domówka. Mało kto dysponuje jednak tak dużym domem czy mieszkaniem, żeby grupa mężczyzn mogła swobodnie się w nim bawić. Dlatego warto pomyśleć o wynajęciu sali, której powierzchnia daje większe możliwości, i gdzie nie trzeba się martwić ciszą nocną. Nasza sala na wynajem w GoCook jest idealnym miejsce do organizacji wieczorów kawalerskich. Zapewniamy dobrze urządzoną, dużą przestrzeń z nagłośnieniem i przepyszny catering (z którego możecie ale nie musicie korzystać). Do nas możecie wnieść własny alkohol i nie zapłacicie „korkowego”, zapewnimy Wam za to lodówki do chłodzenia trunków i kostki lodu. Możecie bawić się całą noc i co najważniejsze, posprzątamy za Was po imprezie. A jeśli będziecie mieli ochotę zapewnimy dodatkowe atrakcje.

Zostań szefem kuchni

Podobno najlepszymi szefami kuchni są mężczyźni. Może nie otworzysz własnej restauracji, która otrzyma 3 gwiazdki Michelin, ale niewątpliwie możesz popracować nad swoimi umiejętnościami związanymi z gotowaniem. Gotowanie może być tylko domowym obowiązkiem, ale może być też prawdziwą pasją. Dla tych, którzy gotowanie traktują jak sztukę mamy w naszej kuchni specjalne atrakcje. Dla Pana Młodego i jego gości możemy przygotować pokaz gotowania lub poprowadzić warsztaty kulinarne.

Jeśli nie lubicie gotować nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście w naszej przestrzeni zorganizowali własne atrakcje. Mogą być to zarówno pokazy barmańskie, warsztaty z somelierem jak i noc gry w pokera czy całonocna posiadówka nad PlayStation czy Xbox.

Miłego spotkania!

Pokazy barmana - wieczór kawalerski

Przeczytaj także:

Rozglądasz się za salą na wesele?

Sprawdź naszą ofertę sali na wyjanem w Warszawie. Lokalizacja blisko centrum, dla 150 gości.

Sprawdź naszą propozycję