Wieczór panieński – wszystko co musisz o nim wiedzieć

Wieczór panieński to przyjęcie przedślubne organizowane dla przyszłej Panny Młodej przez bliskie jej kobiety. Jeszcze do niedawna traktowany był jak ostatnia noc, którą Panna Młoda może poświęcić na przyjemności niedostępne po ślubie, gdyż przez lata konspekt społeczny zakładał, że mężatce pewne rzeczy nie przystoją. Choć wiele się w tym zakresie zmieniło, tradycja pozostała, a kobiety mogą świetnie bawić się również wtedy gdy są mężatkami, tradycja pozostała i na krótko przed ślubem kobiety bawią się w swoim gronie.

Kto organizuje i płaci za wieczór panieński?

Zwyczajowo wieczór panieński organizuje świadkowa. To do jej zadań należy wybór terminu, miejsca spotkania i zapewnienie atrakcji. Świadkowa powinna wyjść z inicjatywą i zebrać grupę kobiet bliskich Pannie Młodej. Najczęściej panie, które mają być towarzyszkami tej nocy dzielę się obowiązkami i kosztami. Dla Panny Młodej wieczór powinien być niespodzianką (choć warto oczywiście uprzedzić ją o terminie i podać takie wskazówki dotyczące organizacji spotkania, żeby mogą się przygotować, ubrać odpowiednio do zapewnionych atrakcji itp.) i obowiązkowo należy zwolnić ją ze wszystkich kosztów. Panna Młoda ma się tego wieczoru dobrze bawić i nie myśleć o sprawach tak prozaicznych jak opłacanie kosztów imprezy.

Wieczór panieński, spotkanie, jedzenie, odprężenie.

Wieczór panieński – gdzie go zorganizować?

Jeszcze niedawno wieczór panieński kojarzył się z imprezą w klubie, dużą ilością alkoholu i limuzyną. I choć dla niektórych tak właśnie wygląda wymarzona noc, to dla wielu innych osób taka impreza przekracza granice dobrego smaku. Na szczęście dziś mamy całą masę alternatyw. Wieczór panieński nie musi ograniczać się do wieczoru, ale można go przedłużyć na cały weekend. Młode kobiety szukają okazji nie tylko do dobrej zabawy, ale także do wypoczynku, relaksu, bycia razem, rozwijania pasji i zainteresowań.

Wieczór panieński – wynajmij salę

Domówki są super, ale przestrzeń w naszych domach i mieszkaniach jest ograniczona. I właśnie dlatego warto wynająć salę, w której miło spędzicie czas. Nasza sala do wynajęcia jest idealnym miejscem do organizacji przyjęcia z okazji wieczoru panieńskiego. Duża, wygodna, jasna, urządzona z gustem. Możecie w niej zorganizować imprezę z muzyką lub wieczór plotek w babskim gronie. My zapewnimy Was miłe otoczenie, świetną obsługę i przepyszny catering. W naszej w pełni wyposażonej kuchni możemy zorganizować dla was warsztaty kulinarne z mistrzami kuchni. Marzycie o innych warsztatach? Nie ma przeszkód, by do naszej przestrzeni zaprosić osoby, które ja do Was przygotują. Miejsca wystarczy i na lekcję salsy, i na kurs malowania na szkle. Potrzebujecie relaksu i odprężenia? Możecie zaprosić mobilnych masażystów, a my udostępnimy przestrzeń, abyście mogły oddać się w ich ręce. W naszej sali zorganizujecie imprezę w dowolnym stylu z dowolnymi atrakcjami.

Sala na wieczór panieński, szklarnia, boho, loft

Zatrzymać się w biegu

Kobiety żyją coraz bardziej świadomie. Ze zrozumieniem traktują swoją kobiecość i relacje z innymi kobietami. Wieczór panieński to świetna okazja do pogłębienia kobiecych więzi i przyjaźni. Dlatego zamiast tradycyjnej imprezy możecie postawić na warsztaty jogi czy medytacji. W GoCook także na takie działania znajdziecie przestrzeń. Przyciemnione światła, rozstawione świece i płynąca z głośników spokojna muzyka zapewnią wyciszenie. Takiemu wyciszeniu sprzyja nasza szklarnia wypełniona roślinami, z niej także możecie korzystać wynajmując u nas salę.

Spotkanie, które pozwoli się wyciszyć i zrelaksować oraz spokojnie porozmawiać może okazać się dla Panny Młodej dużo lepszym pomysłem niż głośna impreza. Przygotowania do wesela są wyczerpujące i stresująca.

Spotkanie w Sali GoCook to świetna okazja by zwolnić i wypocząć przed tym wielkim dniem. Zapraszamy!

Rozglądasz się za salą na wesele?

Sprawdź naszą ofertę sali na wyjanem w Warszawie. Lokalizacja blisko centrum, dla 150 gości.

Sprawdź naszą propozycję