Wiosenne spotkanie firmowe

Astrologiczny pierwszy dzień wiosny już jutro! To idealna okazja by móc porozmawiać o wiosennych biznesowych spotkaniach, które jak się domyślamy w Akademii Kulinarnej – pomogą Wam przy niejednym projekcie. 

Dzięki zmniejszeniu obostrzeń mamy okazję zobaczyć się “face to face”. Nikt jednak nie chce aby spotkania te kojarzyły się z przykrym obowiązkiem. Dlatego po tak długim czasie pracy zdalnej, wirtualnych rozmów, spotkań oraz konferencji warto zadbać o odpowiednią atmosferę. 

wiosenne spotkanie firmowe

Firmowy piknik 

Rozpoczynając wiosenny cykl spotkań firmowych warto zastanowić się nie tylko nad prezentacją projektu ale także… klimacie, jedzeniu oraz temacie spotkania. Pomoże to zarówno Wam jak i współpracownikom. 

Wychodzimy z założenia, że proste rozwiązania są najlepsze. Dlatego na pierwszy ogień sugerujemy piknik pod chmurką. Bliskość natury nie tylko pomoże odświeżyć głowy ale także zapewni odpowiedni “vibe”. 

Nic tak nie pomoże by lepiej poznać swoich pracowników i omówić projekt jak firmowy grill. Wszyscy wówczas macie okazję, w przyjaznym otoczeniu oraz bez narzuconego dress code`u spędzić czas. 

Autem tej sytuacji jest także przepyszne jedzenie. Bo co z pewnością wielu z Was zaskoczy – nie tylko kiełbaski są na grillowym topie. 

warzywa na grillu

Kolorowe grillowanie

Spotkanie to raczej rozpoczniemy od pysznych, urozmaiconych przystawek. Zaczniemy od szaszłyków ale… z halloumi i cukinią to połączenie smaków zapamiętają nawet mięsożercy. 

Jednak aby nie czuli się odosobnieni na drugi grillu serwujemy koreczki ze schabem w boczku. Zanim jednak szaszłyki “dojdą” na stole będzie czekałą sałataka z grillowanymi marchewkami, sałatka ziemniaczana z dodatkiem boczku oraz szparagi z szynką parmeńską.  

Oczywiście spotkanie to nie obejdzie się bez tradycyjnie marynowanej karkówki, kiełbasy polskiej czy też kaszanki także w wersji vege. 

wiosenne spotkanie przy grillu

Kulinarna integracja 

I tu macie możliwość organizacji we własnym zakresie – wynajmując jedynie przestrzeń. Bądź scedowania organizacji przyjęcia okolicznościowego wybranemu przez siebie lokalowi. 

Wszystko zależy od Was. Jeśli  jednak nie zachęciłaby Was ta opcja, Rozumiemy. I dlatego – po dłuższych debatach w Akademii Kulinarnej doszliśmy do wniosku, że nic tak nie zbliża jak wspólne gotowanie.  Od kilku lat wielu pracodawców, oprócz zapewnienia wiosennej przestrzeni blisko natury oraz uprzednio wybranego menu – stawia na naukę gotowania. 

Nic dziwnego, nic tak nie zbliża jak połączenie nauki z przyjemnością. Może i dlatego z roku na rok, coraz więcej osób wybiera właśnie tę formę spotkania firmowego jako idealne rozwiązanie na początek wiosny. 

Podczas spotkania z naszym szefem kuchni gwarantujemy nie tylko profesjonalne porady, ale także wszystkie niezbędne składniki i niezawodny sprzęt. Powodzeniem ostatnimi czasy cieszy się vege tatar, grillowane kofty w tortilli oraz tacos z szarpanymi boczniakami. 

Oprócz dań, które wykonacie wspólnie z profesjonalistami, stół będzie przepełniony wiosennymi przystawkami.  Nie ma zatem co zwlekać jedna jak i druga opcja będą zawsze lepszą alternatywą niż spotkanie w biurze. Szczególnie gdy czuć wiosnę w powietrzu a natura nieustannie daje o sobie znać. 

Masz inny pomysł? Śmiało! Jesteśmy otwarci na propozycje mimo wielu lat doświadczenia – nieustannie życie nas zaskakuje. Warsztaty kulinarne w tematyce grillowania także będą smakowitą wiosenna alternatywną – szczególnie gdy oprócz tradycyjnych dań nauczycie się nowości. 

Do zobaczenia w Szklarni 76 lub Akademii Kulinarnej GoCook! 

Rozglądasz się za salą na spotkanie Wielkanocne w Warszawie?

Sprawdź naszą ofertę sali na wyjanem w Warszawie. Lokalizacja blisko centrum, dla 150 gości.

Sprawdź naszą propozycję