Zdrowo w Nowy Rok

Koniec roku to dla większości z nas okres podsumowań, plusów i minusów, autorefleksji i chęci ponownych zmian w naszym życiu. Dlatego, tuż przed wybiciem północy wielu z nas wyznacza sobie nowe cele. Najbardziej popularna wśród podjętych przez nas zadań jest aktywność fizyczna oraz… zmiana diety. Zaraz potem wspominamy o rzucaniu palenia, które niestety towarzyszyły nam zbyt często w roku poprzednim. Jak jednak sobie poradzić z tymi postanowieniami i je spełnić?

Jak sobie poradzić z tymi postanowieniami i je spełnić?

Propozycji w internecie jest od liku. Szczególnie jeśli chodzi o ćwiczenia oraz domowe sposoby na zrzucenie nadprogramowych kilogramów pod okiem profesjonalnego trenera.
Coraz częściej sięgamy po dostępne powszechnie treningi online. Platformy przebiją się w możliwościach i propozycjach. Dlatego nawet osoba o słabej bądź zerowej kondycji znajdzie odpowiednie dla siebie ćwiczenia.

Jeśli jednak jesteśmy zwolennikami tradycyjnej formy kontaktu z trenerem oraz sprzętem siłowym warto rozważyć noworoczne promocje popularnych sieci fitness.

Ćwiczenia, ćwiczeniami. Muszą one jednak zazwyczaj iść w pakiecie ze zdrową i dopasowaną do naszych potrzeb dietą.

Przygotowanie zdrowego jedzenia, warzywa, owoce

Jaka dieta będzie odpowiednia?

I tutaj, warto podejść z głową, rozsądkiem i najlepiej przy konsultacji z lekarzem do decyzji oraz wdrożenia zmian.

Jeśli ten etap mamy już za sobą. I wiemy, jaka dieta sprawdzi się dla naszego organizmu – śmiało możemy rozpocząć proces zmian.

Tu opcji mamy kilka. Pierwsza to oczywiście dostępne na rynku diety pudełkowe, które z roku na rok prześcigają się w indywidualnym dopasowaniu i skomponowaniu diety. Tu jednak musimy brać pod uwagę względy ekonomiczne, nie jest to niestety najtańszy z wyborów. A nie chodzi przecież o to by nie jeść w ogóle.

Druga to dostępne w internecie jadłospisy czasami rozbudowane o krótkie filmiki, dzięki którym możemy podejrzeć jak przygotować posiłki na kolejne dni. Jednak tak między nami – gdy nigdy nie gotowaliśmy profesjonalnie lub też nie liczyliśmy na co dzień kalorii jest to nie lada wyzwanie. Dodatkowo listy zakupów niejednokrotnie są dość mało popularne, a brak świadomości zamienników bywa udręką dla początkującego “domowego dietetyka”.

Trzecia z opcji, która wydaje mi się najbardziej atrakcyjna to kurs gotowania, gdzie podczas kilku tygodni jesteśmy w stanie pod okiem profesjonalisty poznać wszelkie tajniki zdrowej oraz zbilansowanej diety. Na warsztatach kulinarnych mamy możliwość nauczyć się przygotowywać samodzielnie zdrowe posiłki.

Sałatka owocowa na wesoło

Jaki kurs gotowania wybrać?

Interesuje Cię wegański styl życia? Jeśli tak, to nic prostszego! Wegańskie warsztaty kulinarne sprawdzą się idealnie. Dowiesz się, jak gotować zdrowo i pysznie bez użycia produktów pochodzenia zwierzęcego.

Postawiłeś w nowym roku na warzywa i bycie wegetarianinem? Spokojnie! Wśród kursów znajdziemy mistrzów wegetariańskiego menu. Podczas zajęć nauczysz się dostosowywać jadłospis do swoich potrzeb, preferencji i budżetu. Kucharze pomogą Ci też przygotować własne receptury, które w przyszłości będziesz mógł wykorzystać.

Jeśli jesteś zwolennikiem diety keto znajdziesz u nas warsztaty spersonalizowane w podanej tematyce. . Podczas spotkań w kuchni Let’s GoCook nauczysz się tworzyć potrawy o niskiej zawartości węglowodanów i wysokiej zawartości zdrowych tłuszczów.

Każdy z warsztatów kulinarnych to możliwość nabycia wiedzy z łączenia odpowiednio produktów, szukania ich zamienników, dopasowywania przypraw tak aby potrawy – były smaczne oraz atrakcyjne dla naszego oka. . Dodatkowo uczymy się liczenia kalorii, a także otrzymujemy skomponowany pod okiem mistrzów jadłospis, który z łatwością odtworzymy w każdych domowych warunkach.

Niewątpliwym plusem spotkań kulinarnych jest poznanie nowych osób zmagających się z wdrożeniem zbilansowanej, zdrowej i pełnej witamin diety. Profesjonalny sprzęt firmy Beko, z pewnością sprawi nam dużo radości i przyniesie pomoc, w chwilach zwątpienia we własne kulinarne umiejętności. Prowadzący to mistrzowie w swoim fachu, których w każdej chwili podczas zajęć będziecie mieli okazję o coś dopytać.

Kursy z łatwością odnajdziesz poprzez popularne platformy internetowe. W dogodnej dla Ciebie lokalizacji oraz czasie. Możesz też w ten sposób sprawić komuś wyjątkowy prezent Noworoczny lub Walentynkowy. Każda okazja by okazać drugiej osobie wsparcie jest dobra.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś. Potem pochwal się efektami i zagubionymi w ciągu roku kilogramami.

Rozglądasz się za salą na imprezę karnawałową w Warszawie?

Sprawdź naszą ofertę sali na wyjanem w Warszawie. Lokalizacja blisko centrum, dla 150 gości.

Sprawdź naszą propozycję