EVENTY DLA FIRM

Eventy dla firm

Od ponad 5 lat organizujemy eventy dla firm. Mamy na koncie ponad 800 zorganizowanych wydarzeń. Wyróżnia nas zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół podczas realizacji powierzonego nam projektu, nasza praca jest naszą pasją. Dlatego organizowane przez nas eventy kulinarne należą do udanych i wysoko ocenianych przez uczestników.

Eventy dla firm małych i dużych

Nasza przestrzeń do realizacji team buildingu przygotowana jest tak, że możemy jednocześnie gościć nawet ponad 100 osób. Posiadamy trzy pracownie kulinarne, trzy przestrzenie eventowe oraz salę szkoleniową. Udostępniamy przestrzeń na warsztaty kulinarne, spotkania biznesowe oraz prywatne wydarzenia rodzinne. Ogród wokół domu stanowi wyjątkowe otoczenie dla wydarzeń plenerowych. Organizujemy wydarzenia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Udostępniamy studio kulinarne, przestrzeń eventową oraz wspieramy w przygotowaniu wydarzenia. Jeśli chcecie integrować się w większej grupie, podzielimy Was na mniejsze zespoły, a każdy z nich będzie miał wyznaczoną przestrzeń, w której wyczaruje niesamowite dania. Każdej grupie będzie przewodził doświadczony szef kuchni.

400 m2

PRZESTRZENI EVENTOWEJ

*

3

POZIOMY

100 m2

STUDIO KULINARNE

500 m2

OGRODU

Wyjątkowe sale na spersonalizowane potrzeby eventowe

Oferujemy 3 sale kucharskie, w których jednocześnie może swobodnie gotować 50 osób. Eventy dla firm organizujemy przeznaczając na ten cel wybraną kuchnię lub całą przestrzeń. Jeśli wasz zespół jest większy, podzielimy Was na grupy. W naszych kuchniach znajduje się nowoczesny sprzęt renomowanej marki beko. Będzie gotować korzystając z płyt indukcyjnych, piekarników i wszelkich innych niezbędnych sprzętów i narzędzi. Zapewniamy wszystko, co jest niezbędne do stworzenia niesamowitych potraw. W cenie spotkania poczęstujemy Was lampką wina, kawą i herbatą.

Wybierz się z nami w kulinarną podróż

Nasze eventy dla firm oparte są na wybranych kuchniach świata. Możecie poznać tradycję kuchni meksykańskiej z popularną tortillą na bazie kukurydzy, mięsnym buritto, chili con carne, guacamole, popularnymi nachos z przeróżnymi salsami oraz enchiladas i tacos. Jeśli lubicie kuchnię azjatycką zapraszamy do przygotowania specjałów kuchni tajskiej. Dla tych, którzy przepadają za kuchnią śródziemnomorską przygotowaliśmy mentu prosto z Włoch, a tym, którzy chcą pozostać w rodzimym klimacie proponujemy przygotowanie dań kuchni polskiej. Spotkanie zaczniemy od krótkiej historii wybranej kuchni, następnie skompletujemy produkty potrzebne do przygotowania dania, aby wspólnie wyczarować niesamowite potrawy. Event zakończymy degustacją w formie kolacji, pozostawiając Was we własnym gronie, abyście mogli swobodnie korzystać z naszej przestrzeni. Zachęcamy również do udziału w warsztatach barmańskich, które możemy zorganizować dla Państwa w połączeniu z eventem kulinarnym.

Grafiki dla Ziarno (12)
Grafiki dla Ziarno (11)
Grafiki dla Ziarno (14)

Program eventu kulinarnego

Harmonogram czasowy spotkania integracyjnego: około 2h gotowanie + od 3h do 5h czas dla uczestników. Do dyspozycji gości wybrana przestrzeń na wyłączność, nagłośnienie, rzutnik oraz karaoke. W dniu wydarzenia przestrzeń udostępnimy do godziny 23.

 1. Co i gdzie, czyli krótka podróż po kulinarnej historii.
 2. Wybór produktów wysokiej jakości, technika wykonywania dań, tworzenie kompozycji smakowych.
 3. Wspólne przygotowanie dań pod okiem szefa kuchni
 4. Degustacja w formie kolacji oraz czas dla gości.

 W cenie warsztatów kulinarnych

 • Powitalna lampka wina dla każdego uczestnika
 • Kawa / herbata / woda przez cały czas trwania wydarzenia
 • Kompleksowa organizacja wraz z koordynacją wydarzenia
 • Udostępniamy fartuchy na czas gotowania
 • Zakup najlepszej jakości produktów spożywczych niezbędnych do wspólnego gotowania
 • Organizacja i przeprowadzenie warsztatów kulinarnych przez doświadczonego kucharza
 • Udostępnienie wybranej przestrzeni na wyłączność do 7h zegarowych

Poniżej znajdą Państwo propozycje tematycznych warsztatów kulinarnych

Warsztaty kulinarne – kuchnia włoska „SAGRA ITALIANA”

Kuchnia włoska kojarzona jest głównie z pizza i makaronami. Zaskakuje jednak różnorodnością w swoich potrawach. Znajdziemy tu całą gamę świeżych produktów, zaczynając od ziół, na owocach morza kończąc.

Warsztaty kulinarne – „SPOTKANIE Z TAJLANDIĄ”

Aromat i egzotyka tajskich potraw zadziała na nasze zmysły. Tajskie specjały to uczta dla podniebienia.
Kuchnia wyrazista i nieoczywista.

Warsztaty kulinarne – meksykańska fiesta

Tradycję kuchni meksykańskiej kojarzymy z popularną tortillą na bazie kukurydzy, mięsnym buritto, chili con carne, guacamole, popularnymi nachos z przeróżnymi salsami oraz enchiladas i tacos które również powstają na bazie tortilli w przeróżnych formach.

Warsztat Kuchnia Polska

Pyszne bo Polskie. Mało kto nie zgodzi się z tym stwierdzeniem. Kuchnia Polska choć tłusta, kaloryczna i
niekoniecznie prosta zyskała swoich fanów na całym świecie.

Napisz do Nas