Kurs Barman-Blender I i II stopnia 50h

Kurs Barman-blender to szkolenie skierowane do wszystkich osób pragnących poznać profesjonalną sztukę tworzenia i prezentowania koktajli. Jeżeli marzysz o podjęciu pracy za barem, jesteś osobą nastawioną na kontakt z ludźmi, bądź też chcesz stać się prawdziwym mistrzem tworzenia aperitifu, w takim razie przyjdź na nasz kurs. Wciągu 50h szkoleniowych, poznasz nie tylko główne obowiązki barmana, ale także zdobędziesz praktyczne umiejętności tworzenia wymyślnych napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Pamiętaj, że w Let’s GoCook.pl ponad 90% zajęć to ćwiczenia praktyczne.

Dodatkowe informacje o kursie barmańskim

Barman-blender to jeden z najprężniej rozwijających się gałęzi gastronomii. Podejmując pracę za barem, masz gwarancje wykonywania ciekawego i pełnego wyzwań zawodu. Jednocześnie, wraz z satysfakcją z wykonywanej pracy, możesz liczyć na godziwe wynagrodzenie. O tym jak duże jest zapotrzebowanie na przedstawicieli tego zawodu, przekonasz się czytając nasz artykuł tutaj

Kurs barmański to nie tylko wspaniała okazja do poznania tajników sztuki blendowania napojów alkoholowych, ale także szansa przeżycia niezapomnianej przygody. Spójrz, ile cudownych chwil czeka uczestników naszego szkolenia. Podczas 30h zajęć, nasi kursanci mają gwarancję:

 • uczestnictwa w największej ilości zajęć szkoleniowych na rynku przy zachowaniu najniższej ceny
 • poznania nowoczesnych metod przygotowywania, mieszania oraz serwowania drinków i koktajli – pamiętaj, że w Let’s GoCook.pl aż 90% zajęć to praktyka!
 • uczestnictwa w zajęciach pełnych przyjaznej, rodzinnej atmosfery, podczas której nie zabraknie ciekawego wykładu o tym czym się różni Bloody Mary od Cuba Libre
 • zdobycia dyplomu i certyfikatu MEN – otrzymane dokumenty przyczynią się do uzyskania pracy marzeń w Polsce i UE; tym bardziej, że równocześnie możemy starać się certyfikat sporządzony w języku niemieckim i angielskim,
 • poznania wspaniałych Trenerów – ludzi, dla których flair to coś więcej niż kilka trików barmańskich . Dzięki zaangażowaniu oraz indywidualnemu podejściu naszych lektorów będziemy mogli zdobyć rzetelną wiedzę teoretyczną, praktyczne umiejętności oraz poznać masę cennych wskazówek, które z pewnością przydadzą się w dalszej pracy zawodowej.
 • jesteś absolwentem szkolenia zorganizowanego przez Let’s GoCook? Brawo, właśnie zdobyłeś 10 % zniżki, którą możesz wykorzystać uczestnicząc w innych kursach organizowanych przez naszą firmę.
W jakim charakterze mogę pracować po ukończeniu kursu?

Po ukończeniu kursu cukierniczego

Możesz pracować jako cukiernik lub asystent cukiernika. Kurs daje podstawy do dalszego rozwoju jak również może pomóc w określeniu drogi życiowej (np. przez założenie własnej działalności). 

Wymagania wstępne

zaświadczenie o stanie zdrowia od lekarza medycyny pracy, bądź aktualna książeczka SANEPID

Certyfikaty

Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje zaświadczenie wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622)

Organizacja zajęć

Kurs cukierniczy I i II stopnia trwa 90h dydaktycznych (45 min.) i proponowany jest w 3 trybach:

weekendowym (zaocznym) – 6 zjazdów (11 dni), gdzie zajęcia odbywają się co tydzień w soboty i w niedziele. Godziny zajęć części teoretycznej i praktycznej organizowane w cukierniach, restauracjach czy hotelach uzależnione są od zasad funkcjonowania lokalu.

dziennym – 11 dni roboczych, gdzie zajęcia odbywają się codziennie. Godziny zajęć części teoretycznej i praktycznej organizowane w cukierniach, restauracjach czy hotelach uzależnione są od zasad funkcjonowania lokalu.

wieczorowym- 11 dni roboczych, gdzie zajęcia odbywają się codziennie. Godziny zajęć części teoretycznej i praktycznej organizowane w cukierniach, restauracjach czy hotelach uzależnione są od zasad funkcjonowania lokalu.

Jak się zapisać

ZAPIS:

 1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i kliknij „Zapisz się”. Kursy organizowany jest przez naszego partnera GoWork.eu
 2. Po uzupełnieniu formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Dokonanie wpłaty na indywidualny numer konta, który znajduje się na umowie zgłoszenie, w ciągu 48 godzin od daty zgłoszenia uczestnictwa.
 7. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 8. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Ilość miejsc ograniczona.

Termin i zapisy

Kurs Barman-Blender I i II stopnia 50h

Miejsce Termin Cena
Gdańskod 2024-05-11 do 2024-05-26Cena: 1600 Zapisz się
Kursy organizowany jest przez naszego partnera GoWork.eu
Poznańod 2024-05-11 do 2024-05-26Cena: 1600 Zapisz się
Kursy organizowany jest przez naszego partnera GoWork.eu
Wrocławod 2024-05-11 do 2024-05-26Cena: 1600 Zapisz się
Kursy organizowany jest przez naszego partnera GoWork.eu
Łódźod 2024-05-11 do 2024-05-26Cena: 1600 Zapisz się
Kursy organizowany jest przez naszego partnera GoWork.eu

Zobacz inne nasze kursy kucharskie

Kurs cukierniczy I i II stopnia

Kurs cukierniczy I i II stopnia to szkolenie skierowane do miłośników słodkich smaków, którzy chcą poznać nowoczesne receptury oraz tworzyć oryginalne wypieki i słodkości.

Kurs Kucharski I i II stopnia

W Let’s GoCook wiemy doskonale, że jedzenie jest jak miłość: smakuje, tylko wtedy kiedy się nim dzielimy. Dlatego też, do uczestnictwa w kursie kucharskim I i II stopnia zapraszamy wszystkich miłośników gotowania,

Kurs kelnerski I i II stopnia

Kurs kelnerski I i II stopnia skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych pracą w branży gastronomicznej. W tym zawodzie liczą się konkretne umiejętności oraz profesjonalna postawa:

Kurs Profesjonalnego Baristy

Kurs Profesjonalnego Baristy w stopniu zaawansowanym skierowany jest do osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w tej tematyce.