Barista in cafe or coffee bar preparing cappuccino

Kurs Profesjonalnego Baristy – zaawansowany 30 h

Kurs Profesjonalnego Baristy w stopniu zaawansowanym skierowany jest do osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w tej tematyce. Dlatego jeśli jesteś osobą, która marzy o awansie zawodowym, chcesz podnieść swoje kwalifikację lub po prostu, jako prawdziwy pasjonat kawy zaczerpnąć najświeższych informacji, w takim razie koniecznie przyjdź na nasze szkolenie.

Dodatkowe informacje o kursie profesjonalnego baristy

Podczas 30h zajęć poznamy najciekawsze gatunki kawy, będziemy mielić ziarna by nauczyć się praktycznych sposobów ich rozróżniania, a nawet poznamy czynniki wpływające na powstanie idealnego espresso. Nie zabraknie także Cup Tastingu czyli rozpoznawania oraz opisywania smaków i aromatów kawy jednorodnej oraz jej mieszanek. Wspólnymi siłami będziemy tworzyć nietypowe połączenia, poprzez użycie metod znanych tylko profesjonalnym baristom. Poświęcimy również odrobinę czasu na przypomnienie sobie, dlaczego smak kawy tak idealnie współgra z wonią czekolady. Choć czeka nas sporo pracy, jedno jest pewne: przeżyjecie niezapomniane chwile, w których dominować będzie smak i aromat prawdziwej kawy. A na koniec zajęć, uroczyste wręczenie zaświadczeń, które będą idealnym potwierdzeniem nabytych kwalifikacji.

W jakim charakterze mogę pracować po ukończeniu kursu?

Nasz Kurs Profesjonalnego Baristy – stopień zaawansowany, daje wiele możliwości podjęcia pracy m.in. w w kawiarniach, restauracjach i innych lokalach gastronomicznych, a także możliwość otworzenia własnej działalności gospodarczej.

Wymagania wstępne

W przypadku realizacji zajęć praktycznych w kawiarni niezbędne jest posiadanie zaświadczenia o stanie zdrowia od lekarza medycyny pracy, bądź aktualna książeczka SANEPID

Certyfikaty

Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje zaświadczenie wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622)

Organizacja zajęć
  • weekendowym (sob i ndz) – zajęcia odbywają się przez dwa weekendy tylko w Soboty i w Niedziele, w godzinach między 9 a 17. Szczegółowe godziny ustalane przed planowanym kursem
  • weekendowym (pt, sob i ndz) – zajęcia odbywają się w jeden weekend – Piątek od godziny 16, następnie w Sobotę i Niedzielę odbywają się zajęcia praktyczne.
Jak się zapisać
  1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i kliknij „Zapisz się”. Kursy organizowany jest przez naszego partnera GoWork.eu
  2. Po uzupełnieniu formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
  3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
  4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
  5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
  6. Dokonanie wpłaty na indywidualny numer konta, który znajduje się na umowie zgłoszenie, w ciągu 48 godzin od daty zgłoszenia uczestnictwa.
  7. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
  8. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy

Kurs profesjonalnego baristy. Sztuka tworzenia kawy. 30h

Miejsce Termin Cena
Białystokod 2024-06-17 do 2024-06-20Cena: 1099 Zapisz się
Kursy organizowany jest przez naszego partnera GoWork.eu
Wrocławod 2024-06-03 do 2024-06-06Cena: 1099 Zapisz się
Kursy organizowany jest przez naszego partnera GoWork.eu

Kurs profesjonalnego baristy. Sztuka tworzenia kawy. 30h

Miejsce Termin Cena
Katowiceod 2024-06-15 do 2024-06-23Cena: 1099 Zapisz się
Kursy organizowany jest przez naszego partnera GoWork.eu

Zobacz inne nasze kursy kucharskie

Kurs cukierniczy I i II stopnia

Kurs cukierniczy I i II stopnia to szkolenie skierowane do miłośników słodkich smaków, którzy chcą poznać nowoczesne receptury oraz tworzyć oryginalne wypieki i słodkości.

Kurs Kucharski I i II stopnia

W Let’s GoCook wiemy doskonale, że jedzenie jest jak miłość: smakuje, tylko wtedy kiedy się nim dzielimy. Dlatego też, do uczestnictwa w kursie kucharskim I i II stopnia zapraszamy wszystkich miłośników gotowania,

Kurs kelnerski I i II stopnia

Kurs kelnerski I i II stopnia skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych pracą w branży gastronomicznej. W tym zawodzie liczą się konkretne umiejętności oraz profesjonalna postawa:

Kurs Barman-Blender I i II stopnia

Kurs Barman-blender to szkolenie skierowane do wszystkich osób pragnących poznać profesjonalną sztukę tworzenia i prezentowania koktajli.