Warsztaty kulinarne dla firm, grup i osób indywidualnych

Zapraszamy na warsztaty kulinarne dla osób indywidualnych, firm i grup zorganizowanych. Wszyscy wiemy że dobra impreza zaczyna się w kuchni. Jedzenie to nie tylko smak. To także, zapach i sposób podania na talerzu oraz opowieść o tych, którzy je przygotowali. Zapraszamy na kulinarną przygodę, która zakończy się wspólną degustacją przygotowanych dań. Nasze warsztaty kulinarne nie tylko uczą gotowania, ale mają w sobie również aspekt integracyjny. Pokazy gotowania to natomiast prawdziwe show, które na długo pozostanie w pamięci. Zapewnimy w pełni wyposażone stanowiska kuchenne, wsparcie wyśmienitych kucharzy i dobrą zabawę.

Udany team building w przestrzeni Jutrzenki 76

Warsztaty kulinarne to świetny sposób na integrację zespołu. Wspólne gotowanie uczy planowanie, delegowania obowiązków i współpracy, a jedzenie przygotowanych samodzielnie potraw jest świetną okazją do zacieśniania więzi. Właśnie z tych powodów warsztat kulinarny staje się bardzo dobrym narzędziem do integracji pracowników. W naszej przestrzeni przyjmujemy grupy zorganizowane i osoby indywidualne. Maksymalnie możemy przyjąć jednocześnie nawet 120 osób. Duże grupy dzielimy na mniejsze zespoły, zapewniając każdemu zespołowi indywidualną opiekę szefa kuchni.

Przebieg spotkania

Warsztaty kulinarne z Akademią Kulinarną Let’s Go Cook x beko trwają około 5 godzin i składają się z kilku części.

Zaczynamy od powitania gości lampką wina, kawą lub herbatą oraz przedstawienia szefa kuchni, który prowadzi event (czas trwania: do 30 minut).
Następnie przechodzimy do wspólnego gotowania, które zaczyna się od podróży po kulinarnej historii, przekazaniu najważniejszych informacji o kuchni, której dania przygotowujemy i podzieleniu uczestników na drużyny (czas trwania: do 2 godzin).

Spotkanie kończy się kolacją z degustacją przygotowanych dań w przestrzeni, która pozostaje do wyłącznej dyspozycji gości (czas trwania: do 3 godzin.) Do kolacji możecie zamówić wino wybrane przez naszego sommeliera lub wstawić własny alkohol.

Rodzaje warsztatów

Organizowane przez nas warsztaty kulinarne mogą opierać się na daniach kuchni z różnych stron świata. Oferujemy możliwość przygotowania dań kuchni tajskiej, kuchni włoskiej/śródziemnomorskiej oraz kuchni polskiej. Za dodatkową opłatą organizujemy również warsztaty barmańskie.

Warsztaty kulinarne – meksykańska fiesta

Warsztaty kulinarne – meksykańska fiesta

Tradycję kuchni meksykańskiej kojarzymy z popularną tortillą na bazie kukurydzy, mięsnym buritto, chili con carne, guacamole, popularnymi nachos z przeróżnymi salsami oraz enchiladas i tacos które również powstają na bazie tortilli w przeróżnych formach.

Warsztat Kuchnia Polska

Warsztat Kuchnia Polska

Pyszne bo Polskie. Mało kto nie zgodzi się z tym stwierdzeniem. Kuchnia Polska choć tłusta, kaloryczna i
niekoniecznie prosta zyskała swoich fanów na całym świecie.

Warsztat Kuchnia hiszpańska

Warsztat Kuchnia hiszpańska

Hiszpania słynie z doskonałych owoców morza, dlatego właśnie one będą tym razem motywem przewodnim naszej kulinarnej wyprawy.

W ramach warsztatu zapewniamy:

  • Powitalną lampkę wina dla każdego uczestnika
  • Kawę, herbatę, wodę przez cały czas trwania wydarzenia
  • Kompleksową organizację wraz z koordynacją wydarzenia
  • Fartuchy na czas gotowania
  • Najlepszej jakości produkty spożywcze niezbędne do wspólnego gotowania
  • Organizację i przeprowadzenie warsztatów kulinarnych przez doświadczonego kucharza
  • Udostępnienie wybranej przestrzeni na wyłączność do 7 godzin zegarowych

Nasze warsztaty kulinarne odbywają się w  Akademii kulinarnej Let’s GoCook & Szklarnia pod adresem ul. Jutrzenki 76 w Warszawie.

WARSZTATY KULINARNE DLA UCZESTNIKÓW INDYWIDUALNYCH

Zapisy na warsztaty kulinarne