PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Przyjęcia okolicznościowe to nie tylko okazja do spotkania w gronie bliskich osób. Celebrowanie ważnych momentów to naturalna potrzeba człowieka. Wspólne świętowanie wydarzeń i sukcesów zbliża, pozwala budować więzi i zacieśniać relacje, uprzyjemnia czas i jest formą relaksu. Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy, którą my jesteśmy w stanie zapewnić na najwyższym poziomie realizacji.

Akademię Kulinarną GoCook tworzy zespół pasjonatów, posiadających wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy profesjonalną, kompleksową organizację przyjęcia, wspierając naszych klientów  w wyborze przestrzeni odpowiadającej potrzebom gospodarza i gości, dbamy o dekorację, proponujemy układ stołów, dobieramy zastawę. Oferujemy także wynajem sali z możliwością samodzielnej organizacji spotkania.

500 m2

PRZESTRZENI EVENTOWEJ

*

3

POZIOMY

100 m2

ZAPLECZA KUCHENNEGO

500 m2

OGRODU

Uważamy, że każda dobra impreza zaczyna się w kuchni, dlatego ogromną wagę przykładamy do smaku, jakości i sposobu podania przygotowywanego przez nas jedzenia. Zapewniamy spersonalizowane menu przygotowane przez naszego szefa kuchni.

Z nami zorganizujesz:

Przyjęcia okolicznościowe - tematyczne w GoCook

Przyjęcia tematyczne

Najczęściej organizowanym na świecie przyjęciem tematycznym jest impreza z okazji Halloween, która i Polsce zyskuje na popularności. Imprezy, których motywem są upiory stają się na tyle duże i głośne, że warto pomyśleć o tym, by organizować je poza domem. Spotkanie w wynajętej sali jest świetną alternatywą dla domówki, która ma ograniczenia ze względu na powierzchnię mieszkania czy bliskość sąsiadów. Sale w przestrzeni Jutrzenki76 doskonale sprawdzą się jako miejsce organizacji Halloween i innych imprez tematycznych, które można zorganizować z okazji urodzin lub w ramach integracji ze znajomymi.

Okresem, w którym są szczególnie popularne jest karnawał, ale z nami zorganizujesz je przez cały rok. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na bal w stylu oscarowym czy szaloną imprezę w stylu lat 80tych, udostępnimy Tobie naszą przestrzeń i zapewnimy catering. Jeśli wolisz samodzielnie przygotować dania i przekąski, damy Tobie taką możliwość.

Posiadamy sale umożliwiające organizację przyjęć od 10 do 300 gości.

Przyjęcia okolicznościowe - kumunia święta z GoCook

Przyjęcie komunijne

Pierwsza Komunia Święta to niezwykłe przeżycie dla dziecka i jego najbliższych. Tak ważna uroczystość wymaga wyjątkowej oprawy. Od ponad 6 lat celebrujemy z naszymi gośćmi ważne wydarzenia rodzinne, mamy doświadczenie w organizacji przyjęć, które na długo zostaną w pamięci.

Zapraszamy do przestrzeni Jutrzenki76, gdzie pomożemy Państwu w zakresie wynajmu sali na komunie dostosowaną do liczby gości i Państwa preferencji. Zorganizujemy dla Państwa przyjęcie w nowoczesnej przeszklonej szklarni połączonej z ogrodem, w urokliwej sali boho z huśtawką lub w klasycznej sali typu loft, przygotujemy tematyczne dekoracje oraz dobierzemy zastawę. Zadbamy o każdy szczegół, aby rodzinna uroczystość nabrała wyjątkowego klimatu.

Dużą uwagę przykładamy do posiłków, które serwujemy. Za nasze menu odpowiadają profesjonalni kucharze. Zaangażowanie takiej klasy profesjonalistów pozwala nam zachwycać gości zarówno smakiem serwowanych dań jak i formą ich podania.

Do obiadu nasz sommelier dobierze wino. Można do nas wnieść również swoje napoje alkoholowe. Brak opłaty korkowej.

Przyjęcie okolicznościowe - kawalerski i panieński w GoCook

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wieczór panieński i wieczór kawalerski są spotkaniami, które mają służyć nie tylko dobrej zabawie, ale też celebrowaniu ważnych momentów. Zapraszamy do zorganizowania wieczoru w naszej przestrzeni. Oddajemy do Państwa dyspozycji przestrzeń, która łączy zalety klubu, restauracji oraz domowego zacisza. Jesteśmy miejscem wyposażonym we wszystkie niezbędne do zorganizowania dobrej zabawy elementy. Zapewniamy miejsce do tańca, catering i możliwość wstawienia własnego alkoholu na wydarzenie bez dodatkowych opłat.

Posiadamy sale do wynajęcia na różnych poziomach, dlatego możemy zorganizować jednocześnie wieczór panieński i wieczór kawalerski jednocześnie. Panowie mogę korzystać z sali loft, którą charakteryzuje prostota i funkcjonalność, a Panie z sali w stylu boho, w której znajduje się m.in. urokliwa huśtawka stanowiąca idealne tło dla zdjęć. Większe grupy przyjmujemy w Szklarni – nowoczesnym, przeszklonym wnętrzu połączonym z tarasem i ogrodem.

Dla każdej z grup możemy zorganizować live cooking lub warsztaty kulinarne. Jesteśmy otwarci także na organizowanie w przestrzeni Jutrzenki76 atrakcji spoza naszej standardowej oferty (szczegóły do ustalenia z koordynatorem).

Przyjęcie okolicznościowe - chrzest w GoCook

Chrzciny

Przyjęcie z okazji chrztu to często pierwsze przyjęcie, w którym udział bierze nowy członek rodziny. Organizując chrzciny trzeba zadbać nie tylko o zrealizowanie wymagań Rodziców, ale także o komfort Małego Człowieka. Właśnie dlatego przestrzeń Jutrzenki76 idealnie sprawdzi się jako sala do organizacji przyjęcia z okazji chrztu.

Proponujemy organizację rodzinnego spotkania w Szklarni – nowoczesnej przeszklonej przestrzeni o eleganckim wystroju. Ponad 200 metrów kwadratowych przestrzeni umieszczonej na poziomie 0, bez progów, schodów i podjazdów idealnie sprawdzi się jako miejsce spotkania najmłodszych (bez problemów wjedzie tu każdy dziecięcy wózek), jak i najstarszych członków rodziny (dziadków i pradziadków).

Ze szklarni goście mają widok na taras i zielony ogród, które są integralną częścią obiektu i stanowią idealne miejsce na drzemkę w nosidełku i zaczerpnięcie świeżego powietrza. Nasz obiekt jest całoroczny, ogrzewany zimą i klimatyzowany latem, zapewnia więc komfortowe warunki bez względu na pogodę.

Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęcia, zapewniamy wybrane przez Państwa ustawienie stołów oraz zadbamy o dekorację.

Wielką wagę przykładamy do menu, które przygotują dla Państwa zdolni kucharze. Zapraszamy do miejsca o nietuzinkowym wyglądzie, z pysznym jedzeniem i profesjonalną obsługą.

Przyjęcia okoliczniościowe - baby shower w GoCook

Baby shower

Baby Shower to wyjątkowe przyjęcia dla przyszłej mamy. Końcówka ciąży bywa wymagająca, warto zorganizować je więc tak, żeby oczekująca przyjścia na świat dziecka mama czuła się komfortowo. Wyjątkowym nietrafionym pomysłem jest składanie jej z tej okazji wizyty, a następnie pozostawianie jej w powstałym podczas przyjęcia nieładzie. Doskonałym planem jest za to zorganizowanie przyjęcia w przystosowanej do tego przestrzeni.

Jeśli chcecie wraz z przyszłą mamą cieszyć się cudem macierzyństwa, zapraszamy do przestrzeni Jutrzenki76. W naszej ofercie znajduje się kilka różnorodnych przestrzeni – nowoczesna przeszklona szklarnia z tarasem i ogrodem, urokliwa sala w stylu Boho oraz urzekająca prostotą sala Loft. Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć, więc z przyjemnością uświetnimy imprezę serwując jakościowy catering by GoCook, ale jeśli wolicie wstawić własne przekąski, możemy ograniczyć się do udostępnienia przestrzeni na organizację przyjęcia.

Przyjęcia okolicznościowe - urodziny w GoCook

Urodziny

Każde kolejne urodziny to wspaniała okazja do świętowania. Wyjątkowo hucznie wypada uczcić okrągłe jubileusze. Jeśli do tej pory świętowałeś je w postaci domówki, warto pomyśleć o świętowaniu z nami. Przygotujemy dla Ciebie imprezę urodzinową jakiej jeszcze nie miałeś. Ty natomiast zamiast poświęcać czas na gotowanie i sprzątanie mieszkania, będziesz mógł zająć się zadbaniem o siebie i wchodzeniem w szampański nastrój.

Zapraszamy do przestrzeni Jutrzenki76, gdzie możesz wynająć przestrzeń służącą organizacji przyjęć urodzinowych od 10 do 300 gości. Oferujemy możliwość wynajęcia sal urządzonych w nowoczesnych stylach, o różnej powierzchni. Chętnie przygotujemy dla Ciebie catering, ale możesz zdecydować się wyłącznie na wynajem sali i wstawić własne przekąski oraz alkohol. Za wstawienie alkoholu nie pobieramy dodatkowej opłaty (tzw. korkowego), zapewniamy za to lodówki do chłodzenia trunków oraz kostki lodu.

Przyjęcia okolicznościowe w GoCook

Wigilia firmowa – świąteczne spotkania i wigilie firmowe

Wigilia firmowa Wigilia firmowa na stałe wpisała się w kalendarz imprez organizowanych dla pracowników. Świąteczne spotkania firmowe świetnym sposobem na integrację zespołu oraz okazją do podsumowania roku i podziękowania za zaangażowanie w sprawy przedsiębiorstwa....

Przyjęcia tematyczne

Zajmujemy się organizacją wszelkiego rodzaju przyjęć. Możesz wynająć od nas przestrzeń

Przyjęcie Komunijne

Pierwsza Komunia Święta to ważne przeżycie dla dziecka i jego najbliższych. Tak ważna uroczystość wymaga wyjątkowej oprawy. Od ponad 6 lat celebrujemy z naszymi gośćmi ważne wydarzenia rodzinne

Wieczory Panieńskie i Kawalerskie

Zapraszamy do naszej sali, w której zorganizować można wieczór kawalerski. Oferujemy przestrzeń, która łączy zalety klubu, restauracji domowego zacisza.

Chrzciny

W GoCook zorganizujemy Państwa wymarzone przyjęcie okolicznościowe, które na długo zostanie w Państwa pamięci. Wiemy jak dzięki pysznemu jedzeniu i dobrej organizacji odpowiedzieć na potrzeby małych i dużych gości. Zapraszamy!

Baby Shower

Baby Shower to wyjątkowe przyjęcia dla przyszłej mamy. Końcówka ciąży bywa wymagająca, warto zorganizować je więc tak, żeby oczekująca przyjścia na świat dziecka mama czuła się komfortowo.

Urodziny

Urodziny - Przyjęcie w Szklarni | Jutrzenki 76 Każde kolejne urodziny to wspaniała okazja do świętowania. Wyjątkowo hucznie wypada uczcić okrągłe jubileusze. Jeśli do tej pory świętowałeś urodziny w postaci domówki, warto pomyśleć o świętowaniu z nami. Przygotujemy...

Napisz do Nas