Letnie desery to warsztaty skierowane do wszystkich osób chcących skosztować niebanalnych deserów oraz laików pragnących poznać tajniki przygotowywania wymyślnych ciast i musów komponowanych na bazie sezonowych owoców, a także pasjonatów słodkich smaków, którzy pragną przeżyć miły wieczór w ciekawym towarzystwie.  Podczas 5h zajęć będziemy gnieść kruche ciasta, piec biszkopty oraz tworzyć masy i kremy. Z jednej strony będzie słodko i kaloryczne, z drugiej nie zabraknie prostych, łatwych do przyrządzenia kompozycji, które z łatwością będzie można zabrać na letni piknik czy wycieczkę rowerową. A na koniec zajęć, jak przystało na łasuchów uwielbiających słodycze, czeka nas chwila relaksu przy słodko zastawionym stole!

Organizacja zajęć

Zajęcia trwają ok. 5 h. Rozpoczynają się po południu ok. godz. 16.00, a trwają do ok. 21.00.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru wersji standard lub wersji rozszerzonej-z tabletem.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały rozszerzone z tabletem- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Vouchery na szkolenie

 

Kurs w prezencie!!!!! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby. Sprawdź zakładkę vouchery.  https://gocook.pl/voucher-2/

Jak się zapisać
 1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
 2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki w wysokości min. 100 zł w wersji standard lub 250 zł dla wersji rozszerzonej (lub całości kwoty) na podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Indywidualny numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Program kursu

Warsztaty Letnie Desery 5h

1. Owocowe dobrodziejstwo lata: skąd czerpać inspirację na słodkie desery
2. Metody produkcji, dobór ciast i podkładów, z czym łączyć smaki by było pysznie i kolorowo
3. Wspólne przygotowywanie deserów, m.in.:

 • torcik owoce leśne
 • marcepanowe ciasto z gruszkami
 • tarta z czarną porzeczką i bezami
 • crumble z rabarbarem
 • charlotte z owocami lata: truskawki, poziomki, maliny
 • krem bawarski z truskawkami
 • sorbet rabarbarowy
 • deser malinowy z pianką z białej czekolady
 • porzeczkowe tiramisu z sosem miętowym

4. Chwila relaksu przy słodko zastawionym stole

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy z GoCook.pl

Warsztaty Letnie Desery - kurs weekendowy

Miejsce Termin Wersja standardowa Wersja z tabletem
Warszawaod 2021-12-18 do 2021-12-18Cena: 299 Zapisz sięCena: 598 Zapisz się
180257975_1280526915682126_6618420177790554435_n