Warsztaty Magia Czekolady: Trufle&Praliny to zajęcia skierowane do wszystkich osób pragnących zagłębić się w tematykę przygotowywania wyrobów czekoladowych. Płynny ganasz, klasyczne nadzienia oraz smakowite dodatki, to tylko część asortymentu, którym chcielibyśmy Państwa skusić. Z jednej strony klasyczne receptury, z drugiej smaki zachwycające swą oryginalnością. Nie zabraknie także momentu, który każdy miłośnik czekolady lubi najbardziej: wspólnej degustacji ręcznie przyrządzonych pralin.

Chcielibyśmy by uczestnicy kończąc nasze zajęcia, mogli zabrać ze sobą odrobinę tej pozytywnej energii.  Magią Czekolady należy się dzielić, dlatego też pokażemy, jak pięknie i oryginalnie zapakować ręcznie tworzone przysmaki, tak by móc obdarować nimi najbliższe nam osoby. Wykonane przez nas pralinki z pewnością będą dla nich miłą niespodzianką. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma także certyfikat ukończenia kursu, który stanie się niezapomnianą pamiątką po słodko spędzonych chwilach z Let’s GoCook.pl!

 

Organizacja zajęć

Zajęcia trwają ok. 5 h. Rozpoczynają się ok. 17.00, a kończą ok.21.00.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru wersji standard lub wersji rozszerzonej-z tabletem.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały rozszerzone z tabletem- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Vouchery na szkolenie

 

Kurs w prezencie!!!!! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby. Sprawdź zakładkę vouchery.  https://gocook.pl/voucher-2/

Jak się zapisać
  1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
  2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
  3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
  4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
  5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
  6. Wpłata zaliczki w wysokości min. 100 zł w wersji standard lub 250 zł dla wersji rozszerzonej (lub całości kwoty) na podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Indywidualny numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
  7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
  8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
  9. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Program kursu

Warsztaty Magia Czekolady – Trufle i Praliny 5h
Praktyka:
1. Podstawy pracy z czekoladą – temperowanie : różne metody, specyfika czekolady (czekolada biała, mleczna, deserowa)

2.  Praliny – malowanie form, wylewanie form, ganasze różne rodzaje, zamykanie form

3. Trufle toczone w ręku, trufle z form – różne ganasze

4. Tabliczki czekolady – z orzechami, owocami, kwiatami

5. Lizaki czekoladowe

5. Czekolada na gorąco

Podsumowanie

1. Degustacja

2. Sposoby prezentacji pralin i innych wyrobów czekoladowych

3. Prezentacja pralin w opakowaniach

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy z GoCook.pl

Warsztaty Magia Czekolady-Trufle i Praliny 5h - kurs

Miejsce Termin Wersja standardowa Wersja z tabletem
Warszawaod 2021-12-17 do 2021-12-17Cena: 299 Zapisz sięCena: 598 Zapisz się
180257975_1280526915682126_6618420177790554435_n