Karmel… złocisty syrop, kuszący swym smakiem i wyglądem. Prawdziwa tajemnica cukiernictwa, z której można wyczarować pyszne ciasta, zachwycające kremy i masy oraz magiczne dekoracje.

Wiedząc, jak w dalszym ciągu dużą tajemnicą cieszy się karmel, chcielibyśmy zaprosić wszystkich Państwa do uczestnictwa w naszych warsztatach. W ciągu kilku godzin prześledzimy cały proces powstawania karmelu: od ziarenek cukru do złocistej masy; od złocistej masy ku pięknym i efektownym dekoracjom. Wspólnymi siłami będziemy piekli karmelowe ciasta, mieszali kremy oraz tworzyli elementy dekoracyjne o zróżnicowanym stopniu trudności. Podczas naszej słodkiej pracy, nie zabraknie także krótkiego wykładu o tym, jak stworzyć karmel idealny, jak przygotować masy smakowe oraz co zrobić w sytuacji, w której wykonany element nie spełni naszych oczekiwań.

Oddając się w nasze ręce, przeżyjecie wspaniałą przygodę, która będzie mogła trwać na długo po skończonych zajęciach. Postaramy się, abyście pod postacią własnoręcznie przygotowanych ciast i cukierków, zabrali ze sobą odrobinę tej słodyczy. Choć czeka nas dużo słodkiej pracy, jedno jest pewne: dzięki akademii kulinarnej Let’s GoCook.pl tajniki karmelu zostaną opanowane po mistrzowsku!

Organizacja zajęć

Zajęcia trwają  3-5 h. Ich rozpoczęcie jest planowane ok. 17.00, a zakończenie ok. 21.00.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru wersji standard lub wersji rozszerzonej-z tabletem.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały rozszerzone z tabletem- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Vouchery na szkolenie

 

Kurs w prezencie!!!!! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby. Sprawdź zakładkę vouchery.  https://gocook.pl/voucher-2/

Jak się zapisać
 1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
 2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki w wysokości min. 100 zł w wersji standard lub 250 zł dla wersji rozszerzonej (lub całości kwoty) na podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Indywidualny numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Program kursu

Warsztaty Tajniki Karmelu 5h

1. Sekret karmelu czyli jak przyrządzić masę idealną: niezbędne produkty, dobór odpowiednich narzędzi, rodzaje karmelu, barwienie karmelu, przeciąganie karmelu
2. Karmel nie jedno ma imię: tworzenie różnych wariantów smakowych z dodatkami przypraw, owoców, kwiatów, nabiału, kakao, kawy

3. Przygotowanie deserów:

 • pomarańczowe karmelki z prażonymi migdałami i solą morską
 • semifreddo z chrupiącymi orzechami laskowymi w karmelu
 • koktajl chałwowo – kawowy z sosem karmelowym
 • tort karmelowy z amaretto

4. Dekoracje karmelowe

 

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy z GoCook.pl

Warsztaty Tajniki Karmelu 4h - kurs dzienny

Miejsce Termin Wersja standardowa Wersja z tabletem
Warszawaod 2021-12-17 do 2021-12-17Cena: 299 Zapisz sięCena: 549 Zapisz się

Warsztaty Tajniki Karmelu 4h - kurs weekendowy

Miejsce Termin Wersja standardowa Wersja z tabletem
Warszawaod 2021-12-18 do 2021-12-18Cena: 299 Zapisz sięCena: 549 Zapisz się
180257975_1280526915682126_6618420177790554435_n