Tarty i Tartaletki to pyszne, kruche ciasta i ciasteczka, które można podać na tysiące sposobów: z puszystymi kremami, słodkimi sosami czy też cierpkimi owocami. Jak to w tej dziedzinie bywa, forma podania zależny tylko od finezji i wyobraźni cukiernika.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, chcielibyśmy zaprosić wszystkich miłośników kruchych ciast do uczestnictwa w warsztatach poświęconych w całości Tartom i Tartaletkom. Jeżeli jesteś miłośnikiem słodkich smaków, zawodowo zajmujesz się pieczeniem, bądź też chciałbyś nauczyć się czegoś nowego, zapraszamy serdecznie na nasze zajęcia. Nie obiecujemy, że będzie łatwo, w końcu tarty to tylko z pozoru łatwe wypieki. Możemy jednak zapewnić, że nauka będzie przebiegać w przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Nasi Trenerzy zadbają oto, aby przygotowywanie idealnie kruchego ciasta nie sprawiło Wam żadnego kłopotu. Oprócz tego nauczymy się tworzyć fantazyjne kremy i piękne aranżacje dekoracyjne, dzięki którym nasze tarty będą nie tylko wyśmienicie smakować, ale także pięknie wyglądać. A na koniec zajęć, moment na który czeka każdy łasuch: wspólna degustacja przyrządzonych pyszności!

Organizacja zajęć

Zajęcia trwają 3- 5 h. Rozpoczynają się ok. 17.00, a ich zakończenie jest przewidziane ok. 21.00.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru wersji standard lub wersji rozszerzonej-z tabletem.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały rozszerzone z tabletem- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Vouchery na szkolenie

 

Kurs w prezencie!!!!! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby. Sprawdź zakładkę vouchery.  https://gocook.pl/voucher-2/

Jak się zapisać
 1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
 2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki w wysokości min. 100 zł w wersji standard lub 250 zł dla wersji rozszerzonej (lub całości kwoty) na podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Indywidualny numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Program kursu

Warsztaty Tarty i Tartaletki

1. Tarty and tartaletki w telegraficznym skrócie, czyli jak to wszystko się zaczęło

2. Dobór odpowiednich produktów, receptur oraz rożnych technik przyrządzania wypieków i wypełnień

3. Wspólne przygotowywanie ciast:

 • sweet potato pie – kruche ciasto z musem z batatatów i bitą śmietaną
 • tarta red velvet z bezikami
 • tarta żurawinowa z musem z białej czekolady
 • mini tarty creme brulee z sosem
 • glazurowana tartaletki pigwowo-orzechowe z kremem z mascarpone
 • tarta pistacjowa z morelami

4. Sztuka zdobienia ciasta: dobór aranżacji dekoracyjnych podkreślających wyjątkowość przygotowanych wypieków

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy z GoCook.pl

Warsztaty Tarty i Tartaletki 4h - kurs dzienny

Miejsce Termin Wersja standardowa Wersja z tabletem
Warszawaod 2021-12-17 do 2021-12-17Cena: 299 Zapisz sięCena: 549 Zapisz się

Warsztaty Tarty i Tartaletki 4h - kurs weekendowy

Miejsce Termin Wersja standardowa Wersja z tabletem
Warszawaod 2021-12-18 do 2021-12-18Cena: 299 Zapisz sięCena: 549 Zapisz się
180257975_1280526915682126_6618420177790554435_n