Szkolenie Magia przypraw i ziół 8h

Mięta, bazylia, rozmaryn… polskie zioła dostępne w każdym sklepie. Najlepiej jednak smakują te świeżo zerwane, z przydomowego ogródka. To właśnie dzięki nim potrawa może nabrać zupełnie nowego charakteru. Mając na uwadze bogactwo tej dziedziny gastronomii, chcielibyśmy zaprosić wszystkich Państwa na szkolenie z magii przypraw i ziół. Uczestnicząc w naszych zajęciach, będziecie mogli przekonać się samodzielnie o jej sile i bogactwie.

Podczas 8h zajęć poznamy wszystkie główne zioła i przyprawy stosowane w kuchni europejskiej i światowej, zapoznamy się z ich właściwościami smakowymi oraz zdrowotnymi. Przekonamy się, jak wyglądają dane gatunki, gdzie ich szukać oraz jaką technikę zastosować w gotowaniu, by wydobyć z nich całe bogactwo smaku. Jednym słowem: udowodnimy, że ze zwykłych roślin mogą powstać niezwykłe dania. Zajęcia w Let’s GoCook.pl to przede wszystkim praktyka, dlatego też sami będziemy doprawiać potrawy, tworzyć własne mieszanki ziół oraz przypraw. Na te kilka godzin, pracownie w Let’s GoCook.pl zamienią się w prawdziwe zielarnie, w których dominować będą zmysły: dotyk, smak i węch. A na koniec zajęć, wspólna degustacja przyrodzonych potraw!

Organizacja zajęć

Zajęcia trwają ok. 6 h – rozpoczęcie 17 – zakończenie około 23.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru wersji standard lub wersji rozszerzonej-z tabletem.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały rozszerzone z tabletem- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Vouchery na szkolenie

 

Kurs w prezencie!!!!! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby. Sprawdź zakładkę vouchery.  https://gocook.pl/voucher-2/

Jak się zapisać
 1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
 2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki w wysokości min. 100 zł w wersji standard lub 250 zł dla wersji rozszerzonej (lub całości kwoty) na podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Indywidualny numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Program kursu

Szkolenie Magia przypraw i ziół

1.       Rośliny zielne i przyprawy stosowane w kuchni.

2.       Systematyka ziół oraz ich właściwości.

3.       Przechowywanie ziół suszonych.

4.       Smak i zastosowanie wybranych ziół i przypraw w:

 • teorii,
 •  praktyce.

5.       Tworzenie mieszanek ziół.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy z GoWork.pl