Warsztaty Kuchni Amerykańskiej 5h

Kuchnia amerykańska jest jedną z najbardziej uniwersalnych kuchni: łączy w sobie produkty i receptury pochodzące niemal z całego świata, często mieszając składniki, tak by powstało oryginalne, nigdzie indziej niedostępne danie. Myli się jednak ten, kto uważa, że cały smak tej kuchni zamknięty jest w jedzeniu typu fast food. Kuchnia amerykańska ma swoje drugie, nie wszystkim znane oblicze: bardziej wysublimowane, ekskluzywne, wręcz podane z artystyczną finezją.

Składając pokłon całemu bogactwu świata gastronomii, Let’s GoCook.pl chciałby dzisiaj zaprosić wszystkich Państwa na warsztaty poświęcone kuchni amerykańskiej. Pod czujnym okiem wykwalifikowanych Trenerów, będziemy tworzyć prawdziwe dzieła sztuki. kulinarnej Wspólnymi siłami nauczymy się, jak przyrządzać konkretne dania: będziemy siekać, dusić oraz piec, a wszystko po toby powstały najlepsze amerykańskie smakołyki. Nie zabraknie także czasu na wspólną degustację przygotowanych dań oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów. Choć czeka nas sporo pracy, to jednak powstała wspólnymi siłami uczta, będzie iście królewskim zwieńczeniem naszego spotkania!

Organizacja zajęć

Zajęcia trwają ok. 5 h – rozpoczęcie 18 – zakończenie około 23.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru wersji standard lub wersji rozszerzonej-z tabletem.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały rozszerzone z tabletem- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Vouchery na szkolenie

 

Kurs w prezencie!!!!! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby. Sprawdź zakładkę vouchery.  https://gocook.pl/voucher-2/

Jak się zapisać
 1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
 2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki w wysokości min. 100 zł w wersji standard lub 250 zł dla wersji rozszerzonej (lub całości kwoty) na podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Indywidualny numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Program kursu

Warsztaty Kuchni Amerykańskiej 5h

1. Amerykański tygiel, czyli jak to wszystko się zaczęło
2. Z plecakiem po amerykańskich stanach: wybór lokalnych produktów wysokiej jakości, dobór odpowiednich narzędzi oraz tradycyjnych receptur
3. Wspólne przygotowywanie dań:

 • Talerz przystawek: corn dog, twinkie, buffalo wings
 • Danie I: luizjańska zupa z kukurydzą i krewetkami
 • Danie II: steki z polędwicy wołowej z grillowanymi pomidorami podane z frytkami z dyni piżmowej i sosem Jack Daniel’s
 • Deser: apple pie – tarta z jabłkami w towarzystwie lodów waniliowych i sosu czekoladowego

4. wspólna kolacja w iście amerykańskim stylu

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy z GoCook.pl