Warsztaty Kuchni Orientu: Indie 5h

Masala, garam masala, khada masala… to tylko niektóre z określeń przypraw, jakimi dysponuje kuchnia Indyjska. Chyba nie ma na świecie drugiego, bardziej wyrazistego regionu, w którym dominowałyby tak bogate mieszanki smaków. Tutaj wszystko jest bardziej intensywne: kolor, smak i zapach. W przypadku Indii świetnie sprawdza się określenie: pokaż mi jak gotujesz, a powiem Ci jaki jesteś.

W Let’s GoCook uwielbiamy podróżować, szczególnie gdy możemy doświadczać czegoś nowego i tajemniczego. Chcąc podzielić się naszą pasją do kulinarnych podróży, chcielibyśmy zapraszamy wszystkich Państwa do uczestnictwa w warsztatach poświęconych kuchni indyjskiej. Podczas zajęć nauczymy się głównych podstaw teoretycznych tej kuchni: poznamy tradycyjne techniki gotowania, przeniesiemy się na delhijskie targowisko, by zapoznać się z regionalnymi produktami, a także nauczymy się rozróżniać główne mieszanki przypraw, jakie stosowane są w kuchni orientu. Jednak główną uwagę poświęcimy praktycznej nauce przyrządzania dań, dlatego też będziemy siekać, smażyć i gotować. Choć jesteśmy pewni, że w miłej atmosferze czas będzie nam upływał szybko, to jednak już dzisiaj gwarantujemy świetną zabawę i doborowe towarzystwo. A na koniec zajęć, wspólna degustacja przyrządzonych potraw!

Organizacja zajęć

Zajęcia trwają ok. 5 h – rozpoczęcie 18 – zakończenie około 23.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru wersji standard lub wersji rozszerzonej-z tabletem.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały rozszerzone z tabletem- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Vouchery na szkolenie

 

Kurs w prezencie!!!!! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby. Sprawdź zakładkę vouchery.  https://gocook.pl/voucher-2/

Jak się zapisać
 1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
 2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki w wysokości min. 100 zł w wersji standard lub 250 zł dla wersji rozszerzonej (lub całości kwoty) na podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Indywidualny numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Program kursu

Warsztaty Kuchni Orientu: Indie 5h

1. Indyjski smak masali: krótka historia nietypowych smaków
2. Regionalne produkty, dobór przypraw, dobór tradycyjnych receptur
3. Wspólne przygotowywanie kolacji:

 • Przystawka: Paneer na pieczonym bakłażanie z sosem hari
 • Danie I: Indyjski chłodnik z kminem i miętą
 • Danie II: Wołowina pieczona w jogurcie i czarnym pieprzu podawana ze słodkimi ziemniakami w przyprawie panch phoran
 • Deser: Gulab Jamun z pokruszonymi pistacjami

4. Wspólne ucztowanie przy suto zastawionym stole

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy z GoCook.pl