Sylwester | zabawa sylwestrowa 2023

Sylwester – zabawa sylwestrowa 2023

Sylwester 2022 zbliża się wielkimi krokami. Najwyższy czas, żeby zaplanować jak chcemy spędzić tę najważniejszą noc w roku. Aby zabawa sylwestrowa była udana, potrzebne są: dobre jedzenie, taneczna muzyka i doborowe towarzystwo. To wszystko i jeszcze więcej zapewniamy w naszej Akademii Kulinarnej. Jeśli Sylwester Warszawa, to tylko w Let’s Go Cook. Przyjdź i zobacz, to będzie najlepszy Sylwester w mieście!

DSC04136
DSC03754

Zabawa sylwestrowa 2023 w Let’s Cook w Warszawie

Sylwester to świetna okazja do dobrej zabaw. „Z nowym rokiem, nowym krokiem” – mawia powiedzenie. Sylwestrowa noc to świetna okazja, by spróbować czegoś nowego.

Byliście już na wielkim balu, na domówce i spędzaliście Sylwestra w klubie? Macie dość powtarzalnych imprez ciągle w tym samym tonie? Mamy dla Was coś szczególnego. W Akademii Kulinarnej Let’s Go Cook czeka na Was moc atrakcji.

Nasza zabawa sylwestrowa pozwoli Wam przenieść się do magicznego, egzotycznego miasta Bangok. Możecie przyjść do nas w strojach w stylu egzotycznym, ale sprawdzi się też dress cod „smart casual”.
Dojedziecie do nas bez trudu z każdego miejsca w Warszawie, a dojazd z Centrum zajmie Wam tylko 12 minut.

Sylwester 2023 – tak będziemy się bawić

Startujemy o 19:00, powitamy Was przepysznym prosseco z liczi.

W godzinach 19:00 – 22:00 zaplanowaliśmy dla Was warsztaty i pokazy kulinarne. Podczas livecookingu z Arkiem Płońskim powstaną dania kuchni tajskiej: pad thai z krewetkami i tofu z kiełkami mung.

A podczas pokazów barmańskich będziecie mieli okazję obserwować jak powstają na bazie rumu, whisky lub prosecco. Drinki podawać będziemy w mini wiaderku. Będzie mogli być obserwatorami tych pokazów lub wziąć czynny udział w ich przygotowaniu.

O godzinie 00:00 przywitamy Nowy Rok wznosząc toast szampanem.

Jednocześnie w godzinach 20:00 – 4:00 będziecie mogli bawić się na naszym parkiecie przy egzotycznych rytmach.

Sylwester na Jutrzenki 2022 - plan imprezy, harmonogram sylwestra 2022
Sylwester na Jutrzenki 76 - pokazy barmańskie
Sylwester na Jutrzenki 76 -  pokazy kucharskie

Pyszne jedzenie sprawi, że ten Sylwester będzie udany

Podczas naszej zabawy sylwestrowej nie może zabraknąć pysznego jedzenia. W końcu na kuchni znamy się ja nikt inny! Specjalnie dla Was przygotujemy catering najlepszej jakości. Ugościmy Was przystawkami na ciepło i na zimo, podamy zimne i ciepłe napoje. W cenie imprezy zawarte są też koszty alkoholu: drink powitalny, szampan o północy oraz drink w mini wiaderku. Dajemy Wam możliwość przyniesienia własnego alkoholu w dowolnej postaci, my zapewniamy kostki lodu i dodatkowe szkło.

Będzie czekała na Was także dodatkowa atrakcja – niespodzianka.

Kto pierwszy ten… ma taniej! Liczba miejsc ograniczona

Kup bilety na najlepszy Sylwester w Warszawie już teraz, a zaoszczędzisz 50 zł na każdym z nich. W naszej jesiennej promocji wejściówki na Sylwester 2023 kupicie w niższe cenie. Tylko do końca października bilety wstępu w przedsprzedaży kosztują 299 zł za osobę. Od listopada cena wydarzenia wzrasta do 349 zł za osobę.

Napisz do Nas