Kurs profesjonalnego baristy 30h

Kawa jest jednym z najbardziej popularnych napojów świata, który można modyfikować według własnych gustów i upodobań. Jedni uwielbiają ją podawana w małych filiżankach, pachnącą kardamonem i cukrem trzcinowym. Jeszcze inni stawiają na orzeźwiające espresso, które najlepiej smakuje po nieprzespanej nocy. Choć istnieje wiele sposobów podania „małej czarnej”, to jednak wszystkich nas łączy jedno: miłość do kawy. Jej smak, zapach, a nawet estetyka podania zależy od użytych dodatków. Dlatego też, przygotowanie kawy to prawdziwa sztuka. Sztuka, której autorem jest Profesjonalny Barista.

Let’s GoCook.pl  ma zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników kawy do uczestnictwa w kursie Profesjonalny Barista. Angażując się w nasze zajęcia, zapoznacie się Państwo z podstawami teoretycznymi oraz ćwiczeniami praktycznymi, idealnie przygotowującymi do pracy w tym zawodzie. Podczas 30 h szkolenie prześledzimy całą drogę powstawania tego magicznego napoju: począwszy od obróbki ziarna kawowca do efektu końcowego czyli profesjonalnie zaparzonego espresso. Nie zabraknie także przysłowiowej wisienki na torcie pod postacią latte art czyli sztuki malowania na kawie.

Profesjonalny kurs baristy to nie tylko wspaniała okazja do poznania tajników tej profesji, ale także szansa przeżycia niezapomnianej przygody. Proszę spojrzeć, ile cudownych chwil czeka uczestników naszego szkolenia. Podczas 30h zajęć, nasi kursanci mają gwarancję:

 • uczestnictwa w największej ilości zajęć szkoleniowych na rynku przy zachowaniu najniższej ceny
 • poznania nowoczesnych metod parzenia, ozdabiania oraz serwowania napojów kawowych – pamiętaj, że w Let’s GoCook.pl aż 90% zajęć to praktyka!
 • uczestnictwa w zajęciach pełnych przyjaznej, rodzinnej atmosfery, podczas której nie zabraknie ciekawego wykładu o tym jak powstaje najdroższa kawa świata
 • zdobycia dyplomu i certyfikatu MEN – jak widać woni świeżo parzonej kawy nie oparło się samo Ministerstwo Edukacji Narodowej; jednocześnie otrzymane dokumenty przyczynią się do uzyskania pracy marzeń w Polsce i UE; tym bardziej, że równocześnie możemy starać się o certyfikat sporządzony w języku niemieckim i angielskim,
 • poznania wspaniałych Trenerów – ludzi, dla których wykonywany zawód to coś więcej niż praca. Dzięki zaangażowaniu oraz indywidualnemu podejściu naszych lektorów, będziemy mogli zdobyć rzetelną wiedzę teoretyczną, praktyczne umiejętności oraz poznać masę cennych wskazówek, które z pewnością przydadzą się w dalszej pracy zawodowej.
 • otrzymania nowoczesnych materiałów szkoleniowych, takich jak: tablet czy skrypty przygotowywane specjalnie na zajęcia w Let’s Let’s GoWork.pl, które będą nie tylko ładnymi gadżetami, ale przedmiotami, które wykorzystamy w przyszłej pracy zawodowej
 • Let’s GoCook.pl to nie tylko organizator świetnych i cenionych na rynku szkoleń, to także serwis pracy, z jedną z największych baz ofert. Jeżeli szukasz zatrudnienia, to świetnie trafiłeś. Najnowsze propozycje dla zawodu barmana-blendera znajdziesz tutaj.
 • jesteś absolwentem szkolenia zorganizowanego przez Let’s GoCook.pl? Brawo, właśnie zdobyłeś 10 % zniżki, którą możesz wykorzystać uczestnicząc w innych kursach organizowanych przez naszą firmę.

W jakim charakterze mogę pracować po ukończeniu kursu?

Kurs jest doskonałą okazją, by poznać tajniki sukcesu w branży kawowej. Nieustanne pracujemy nad tym, by być jak najlepszym partnerem dla dalszego rozwoju naszych kursantów w branży gastronomicznej. Jeżeli cenisz jakość i precyzję, nie obawiasz się odpowiedzialności, lubisz pracę w zespole a kawa jest Twoją pasją – zaplanuj z nami swoją ścieżkę kariery w kawiarni. Po ukończeniu szkolenia profesjonalnego baristy możesz pracować przede wszystkim na stanowisku baristy zarówno w małych jak i w dużych przedsiębiorstwach gastronomicznych. Kurs w naszej firmie pomoże Ci awansować w obecnej pracy, bądź znaleźć nową, świetnie płatną i rozwijającą pracę w wielu lokalach gastronomicznych. Restauracje, hotele, lokale gastronomiczne, kawiarnie nie tylko w Polsce, ale i w całej Unii Europejskiej poszukują osób znających się na kawie, najlepiej zaświadczonym certyfikatem ukończenia kursu dla baristów. Ważne jest aby wiedza była oparta o umiejętności praktyczne, które nasz kurs zapewnia. Sprawdź oferty pracy dla baristy w wyszukiwarce GoWork.pl -> oferty pracy.

Wymagania wstępne

W przypadku realizacji zajęć praktycznych w kawiarni niezbędne jest posiadanie zaświadczenia o stanie zdrowia od lekarza medycyny pracy, bądź aktualna książeczka SANEPID

Certyfikaty

Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje zaświadczenie wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622)

Organizacja zajęć
 • weekendowym (sob i ndz) – zajęcia odbywają się przez dwa weekendy tylko w Soboty i w Niedziele, w godzinach między 9 a 17. Szczegółowe godziny ustalane przed planowanym kursem.
 • weekendowym (pt, sob i ndz) – zajęcia odbywają się w jeden weekend – Piątek od godziny 16, następnie w Sobotę i Niedzielę odbywają się zajęcia praktyczne.

 

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru wersji standard lub wersji rozszerzonej-z tabletem.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały rozszerzone z tabletem- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Vouchery na szkolenie

 

Kurs w prezencie!!!!! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby. Sprawdź zakładkę vouchery.  https://gocook.pl/voucher-2/

Jak się zapisać
 1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
 2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki w wysokości min. 100 zł w wersji standard lub 250 zł dla wersji rozszerzonej (lub całości kwoty) na podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Indywidualny numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy z GoCook.pl

180257975_1280526915682126_6618420177790554435_n