72245499_l__1516477110_94.254.224.136

Warsztaty Kuchni Orientu: Tajlandia

Słodycz mleczka kokosowego, wyrazistość trawy cytrynowej czy też ostra woń papryczek chilli to tylko niektóre smaki, które wyróżniają kuchnię tajską na gastronomicznej mapie świata. Choć przez wieki kształtowana była przez wyraźne wpływy kuchni chińskiej z północy oraz kuchni indyjskiej z zachodu, dziś przeżywa swój największy rozkwit czerpiąc z azjatyckich tradycji, to co najlepsze. Mając świadomość, jak cudownymi i tajemniczymi produktami dysponuje kuchnia tajska, Let’s GoCook.pl chciałby zaprosić wszystkich Państwa na kolejne warsztaty poświęcone kuchniom orientu. Dziś w całości skupiające się na Tajlandii.

Jeżeli jesteś osobą pragnącą poznawać nowe smaki, ciekawi Cię jak gotuje się na drugim końcu świata, albo po prostu chcesz poznać ciekawych ludzi i spędzić miły wieczór w atmosferze zabawy, przyjdź koniecznie na nasze zajęcia. Podczas jednego popołudnia zapoznamy się z podstawowymi zasadami gotowania w stylu tajskim, poznamy tradycyjne receptury oraz techniki przyrządzania dań. Nie zabraknie także krótkiej wycieczki na targowisko w Damnoen Saduak, na którym dominują same ekologiczne produkty: świeżo wyłowione ryby, pachnące słońcem owoce oraz całe piramidy ziół i przypraw.

Warsztaty Kuchni Orientu: Tajlandia ukierunkowane są praktyczne przygotowywanie dań. Dzięki cennym radom naszych trenerów oraz udostępnianiu przepisów, przygotowane potrawy z łatwością będzie można odtworzyć w zaciszu domowej kuchni. A na koniec zabawy, chwila na którą wszyscy czekamy: wspólna uczta w myśl tajskiej zasady, że samotne jedzenie przynosi pecha!

Przystawka: YAM SOM O – tajska sałatka z grejpfrutów.
Danie główne: PAD THAI Z TOFU / KURCZAKIEM, KIEŁKAMI FASOLI MUNG LIMONKĄ I ŚWIEŻYM IMBIREM
Deser: MANGO STICKY RICE Z KARMELEM DAKTYLOWYM I NASIONAMI CHIA

Organizacja zajęć

Zajęcia trwają około 4 h.

Start: 17.00

Koniec 21.00

Vouchery na szkolenie

Warsztaty w prezencie. Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby.

Jak się zapisać
  1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
  2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
  3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
  4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas e-mailem.
  5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
  6. Wpłaty należy dokonać na numer konta podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
  7. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.

Program kursu

Warsztaty Kuchnii Orientu: Tajlandia

1. Wyprawa w głąb azjatyckiego kontynentu: krótki zarys kulinarnej historii Tajlandii.
2. Tajskie smaki w pigułce: regionalne produkty, dobór przypraw, tradycyjne receptury i metody przyrządzania dań.

3. Wspólne przygotowywanie kolacji:

Przystawka: YAM SOM O – tajska sałatka z grejpfrutów.
Danie główne: PAD THAI Z TOFU / KURCZAKIEM, KIEŁKAMI FASOLI MUNG LIMONKĄ I ŚWIEŻYM IMBIREM
Deser: MANGO STICKY RICE Z KARMELEM DAKTYLOWYM I NASIONAMI CHAI

4. Wspólna kolacja przy tajsko zastawionym stole.

Zapisy z GoCook.pl

warsztaty kulinarne - kurs dzienny

Miejsce Termin Wersja standardowa Wersja z tabletem
Warszawaod 2022-10-13 do 2022-10-13Cena: 4459.98 Zapisz się ---

Zapisz się