72245499_l__1516477110_94.254.224.136

Warsztaty Kuchni Orientu: Tajlandia 5h

 

Słodycz mleczka kokosowego, wyrazistość trawy cytrynowej czy też ostra woń papryczek chilli to tylko niektóre smaki, które wyróżniają kuchnię tajską na gastronomicznej mapie świata. Choć przez wieki kształtowana była przez wyraźne wpływy kuchni chińskiej z północy oraz kuchni indyjskiej z zachodu, dziś przeżywa swój największy rozkwit czerpiąc z azjatyckich tradycji, to co najlepsze. Mając świadomość, jak cudownymi i tajemniczymi produktami dysponuje kuchnia tajska, Let’s GoCook.pl chciałby zaprosić wszystkich Państwa na kolejne warsztaty poświęcone kuchniom orientu. Dziś w całości skupiające się na Tajlandii.
Jeżeli jesteś osobą pragnącą poznawać nowe smaki, ciekawi Cię jak gotuje się na drugim końcu świata, albo po prostu chcesz poznać ciekawych ludzi i spędzić miły wieczór w atmosferze zabawy, przyjdź koniecznie na nasze zajęcia. Podczas jednego popołudnia zapoznamy się z podstawowymi zasadami gotowania w stylu tajskim, poznamy tradycyjne receptury oraz techniki przyrządzania dań. Nie zabraknie także krótkiej wycieczki na targowisko w Damnoen Saduak, na którym dominują same ekologiczne produkty: świeżo wyłowione ryby, pachnące słońcem owoce oraz całe piramidy ziół i przypraw. Warsztaty Kuchni Orientu: Tajlandia ukierunkowane są praktyczne przygotowywanie dań. Dzięki cennym radom naszych trenerów oraz udostępnianiu przepisów, przygotowane potrawy z łatwością będzie można odtworzyć w zaciszu domowej kuchni. A na koniec zabawy, chwila na którą wszyscy czekamy: wspólna uczta w myśl tajskiej zasady, że samotne jedzenie przynosi pecha!
Organizacja zajęć
Zajęcia trwają ok. 5 h – rozpoczęcie 18 – zakończenie około 23.
Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru wersji standard lub wersji rozszerzonej-z tabletem.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały rozszerzone z tabletem- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Vouchery na szkolenie
 

Kurs w prezencie!!!!! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby. Sprawdź zakładkę vouchery.  https://gocook.pl/voucher-2/

Jak się zapisać
 1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
 2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki w wysokości min. 100 zł w wersji standard lub 250 zł dla wersji rozszerzonej (lub całości kwoty) na podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Indywidualny numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Program kursu

Warsztaty Kuchnii Orientu: Tajlandia 5h
1. Wyprawa w głąb azjatyckiego kontynentu: krótki zarys kulinarnej historii Tajlandii 2. Tajskie smaki w pigułce: regionalne produkty, dobór przypraw, tradycyjne receptury i metody przyrządzania dań 3. Wspólne przygotowywanie kolacji:
 • Przystawka: ostre paszteciki z nadzieniem z wieprzowiny i bazylii azjatyckiej oraz yam som o – barwna sałatka z pomelo i papryczek chilli
 • Danie I: tom yam czyli kwaśna zupa z krewetek i grzybów z dodatkiem świeżej kolendry i trawy cytrynowej
 • Danie II: pad thai – makaron ryżowy smażony z tofu i kurczakiem, doprawiony kiełkami fasoli mung i orzeszkami nerkowca
 • Deser: chrupiące naleśniki z białym kremem i wiórkami kokosowymi z kurkumą
4. Wspólna kolacja przy tajsko zastawionym stole

Zapisy z GoCook.pl

Warsztaty Kuchnii Orientu: Tajlandia - kurs wieczorowy

Miejsce Termin Wersja standardowa Wersja z tabletem
Warszawaod 2022-01-20 do 2022-01-20Cena: 249 Zapisz się ---

Zapisz się