Italian pizza with tomatoes, mozzarella and basil

Kuchnia włoska to jedna z najbardziej aromatycznych kuchni świata, mająca historię równie długą i wspaniałą, jak sam kraj. Pachnąca bazylią i słodkimi pomidorami, czaruje smakiemi zachwyca wyglądem. Czerpiąc z tak bogatego źródła, pragniemy zaprosić Państwa do wspólnej zabawy. Będzie radośnie, kolorowo, a przede wszystkim smacznie!

Dzisiaj, chcielibyśmy zaprosić Państwa do wspólnej zabawy w iście włoskim stylu. Choć rozpoczniemy od krótkiego warsztatu wprowadzającego w tajniki sztuki kulinarnej, główna uwaga zostanie skupiona na praktycznym wykonaniu dań. Specjalnie na nasze zajęcia zostanie skomponowane menu, które wzbudzi zachwyt u każdego, nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Podczas naszego spotkania, wybierzemy się na targowisko w Campo de’ Fiori po regionalne produkty, poznamy techniki wykonania dań oraz tworzenia kompozycji smakowych, których nie powstydziłaby się najlepsza włoska restauracja.

Program

Przystawka: FOCCACIA Z OLIWKAMI
Danie główne: PIZZA NEAPOLITAŃSKA Z POMIDORAMI SAN MARZANO
Deser: DEKONSTRUKCJA TIRAMISU Z TEMPEROWANĄ GORZKĄ CZEKOLADĄ

Organizacja zajęć

Zajęcia trwają około 4 h.

Start: 17.00

Koniec 21.00

 

Vouchery na szkolenie

Warsztaty w prezencie. Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby.

Zapisy z GoCook.pl

Zapisz się