WYNAJEM SALI

Przestrzeń akademii Let’s GoCook – sala do wynajęcia

Sala do wynajęcia w Akademii kulinarnej Let’s GoCook to przestrzeń, która oferuje sale do wynajęcia różnego rodzaju, w tym sale do organizacji spotkań rodzinnych, pracownie kulinarne, przestrzenie eventowe i ogród, w którym możemy zorganizować przyjęcie plenerowe. Z nami zorganizujesz każdą uroczystość rodzinną i spotkania biznesowe. Organizujemy wydarzenia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

300

M2 PRZESTRZENI DO WYNAJĘCIA

 

3

W PEŁNI WYPOSAŻONE SALE KUCHARSKIE

3

NOWOCZESNE SALE EVENTOWE

15

MIEJSC PARKINGOWYCH

Sala do wynajęcia na uroczystości rodzinne

W przestrzeni Jutrzenki76 znajdują się różne sale do wynajęcia. Nasza Akademia to kilkukondygnacyjny budynek, w którym jednocześnie możemy ugościć ponad 120 osób. Przestrzeń została podzielona tak, aby móc organizować spotkania różnej wielkości. Chcesz zorganizować duże przyjęcie? – udostępnimy Ci całą przestrzeń. Potrzebujesz spotkania dla 20 czy 30 osób? – możesz wynająć jedną kondygnację na wyłączność. Twoje spotkanie ma być kameralne? – nasza pojedyncza sala do wynajęcie będzie na Ciebie czekała.

Akademia Let’s GoCook – więcej niż sala do wynajęcia

Oferujemy Ci naszą przestrzeń – elegancką, urządzoną zgodnie z panującymi aktualnie trendami, ale to oczywiście nie wszystko. Jeśli tylko zechcesz, przygotujemy dla Ciebie pyszny catering – serwowany do stolików lub w formie bufetu. Jeśli nie chcesz z niego skorzystać, damy Ci możliwość wstawienia własnego jedzenia i alkoholu. W zależności od twoich potrzeb nasza sala do wynajęcia zamieni się w salę restauracyjną lub parkiet do tańca z bardzo dobrej jakości nagłośnieniem.

Sale do wynajęcia i morze możliwości

Ponieważ dysponujemy przestrzenią, która jest bardzo plastyczna i z łatwością można dostosować ją do potrzeb gości, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie przyjęcie każdego rodzaju – komunię, chrzciny, rodzinny obiad, urodzinową kolację, spotkanie klasowe i wiele, wiele innych. Ty decydujesz którą salą wybierasz, jak mamy ją wyposażyć (stoły, bufet, wolna przestrzeń) czy podajemy catering. Ty i twoi gości poczujecie się w naszej przestrzeni bardzo swobodnie, zapewnimy wsparcie menagera przez cały czas trwania spotkania.

1
2

Sala do wynajęcia bez dodatkowych opłat

Nasz cennik jest klarowny, nie zaskoczymy Cię żadnymi dodatkowymi opłatami. W cenie wynajmu zapewniamy parking dla gości, możliwość wstawienia własnego alkoholu bez wnoszenia opłaty za tzw. „korkowe”, lodówki do chłodzenia napoi i zapas kostek lodu, okrągłe lub prostokątne stoły bankietowe wraz z całą zastawą, nagłośnienie, oświetlenie oraz złoty heksagon, koordynację managera oraz sprzątanie po wydarzeniu.

Cennik wynajmu przestrzeni

Akademia Kulinarna Let’s GoCook x beko

* MINIMALNY CZAS WYNAJMU WYNOSI 5H ZEGAROWYCH 

* PRZY USŁUDZE WYNAJMU OBOWIĄZUJE VAT 23%