SZKLARNIA 200M2

Przestrzeń Szklarnia to nowoczesne miejsce do organizacji wyjątkowych przyjęć, które skradną serca wszystkich gości. Obiekt posiada przeszklone ściany z widokiem na taras oraz ogród. Takie rozwiązanie pozwala połączyć zalety przyjęcia organizowanego we wnętrzu z korzyściami imprezy plenerowej, nie mierząc się jednocześnie z niedogodnościami charakterystycznymi dla przyjęć plenerowych, takich jak kapryśna pogoda czy obecność owadów. Obiekt jest całoroczny, ogrzewany zimą i klimatyzowany latem. Bezpośrednio z sali goście mają możliwość wyjścia na taras oraz przespacerować się po ogrodzie.

Szklarnia to aż 200 m2 powierzchni, co znacznie zwiększa jej możliwości adaptacyjne. Powierzchnię tą można wynająć w ramach samodzielnego obiektu lub rozszerzyć o dodatkową przestrzeń znajdującą się w przylegającym budynku – to aż 500 m2. Elastyczna oferta wynajmu, pozwala na zorganizowanie wesela lub dowolnego przyjęcia okolicznościowego do 300 uczestników.

Szklarnia 200 m2 – opcje wynajmu

Szklarnię udostępniamy w opcji sali na wynajem lub zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzenia dla Państwa.

Oferujemy możliwość skorzystania z tej wyjątkowej przestrzeni w 3 opcjach, w zależności od Państwa preferencji:

  • Wynajem Sali – wynajem obiektu na wyłączność do 12h w cenie od 5.000 pln + 23% VAT
  • Udostępnienie przestrzeni + catering by GoCook w cenie od 250 pln/os + 8% VAT
  • Udostępnienie przestrzeni + spersonalizowane menu cateringowe by GoCook w cenie od 270 pln/os + 8% VAT
Grafiki dla Ziarno (15)
3
2
Grafiki dla Ziarno (10)

Szklarnia 200 m2 – wyposażenie oraz udogodnienia

Obiekt jest w pełni wyposażony, znajdują się nim stoły okrągłe oraz prostokątne, krzesła, pełna elegancką zastawa. Całość zamyka oprawa audio wizualna – czyli nagłośnienie sali oraz estradowe oświetlenie.

Posiadamy własny parking dla samochodów gości i nie pobieramy dodatkowych opłat za wniesienie swojego alkoholu na event (tzw. korkowego).

Taras przy Szklarni w GoCook
Szklarnia, propozycja nakrycia stołów w GoCook
Wynajem sali na wesele - Szklarnia 200m2

Szklarnia jest idealnym miejscem do organizacji przyjęć okolicznościowych

Wszystkie organizowane przez nas przyjęcia okolicznościowe możemy dopełnić atrakcjami kulinarnymi lub naszym cateringiem by GoCook dopasowanym do preferencji lub budżetu.

Wesele w szklarni przy okrągłych stołach

Wesela

Mamy doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych, naszym celem jest odpowiedzieć na wszystkie potrzeby Pary Młodej, pomagając spełnić marzenie o wyjątkowym weselu. Z nami zorganizujesz małe kameralne przyjęcie wesele (od 10 gości), jak i huczne wesele (do 300 gości).
Przyjęcie okolicznościowe - chrzest w GoCook

Komunie i chrzciny

Nasza przestrzeń doskonale sprawdzi się jako miejsce do organizacji przyjęć komunijnych lub przyjęć z okazji chrztu. Dobierzemy przestrzeń odpowiednią do liczby uczestników wydarzenia.
Wieczór panieński w Warszawie

Przyjęcia okolicznościowe

Z przyjemnością organizujemy także przyjęcia takie jak urodziny, jubileusze, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz przyjęcia każdego innego rodzaju. Zapewniamy kompleksową organizację z cateringiem serwowanym do stołów lub w formie bufetowej lub wynajmujemy przestrzeń, w której wynajmujący może samodzielnie zapewnić catering.
Przyjęcia okolicznościowe w Warszawie, spotkania integracyjne

Spotkania integracyjne

Chętnie ugościmy wszystkich tych, którzy potrzebuję zacieśniać więzi. Przyjmujemy zespoły firmowe, dzieci, młodzież i seniorów. Zapraszamy do integracji połączonej z warsztatami kulinarnym lub live cookingiem.
Przyjęcia okolicznościowe - eventy firmowe, konferencje i after party w GoCook

Eventy firmowe i konferencje biznesowe

Tworzymy biznes i rozumiemy biznes. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie i otwartość na potrzeby naszych klientów stworzymy dla Ciebie event lub konferencję jakiej potrzebujesz.

Zapraszamy do wysłania zapytania. Przygotujemy dla Państwa spersonalizowaną ofertę.