Kulinarne wariacje urodzinowe

“Za dziewczyną, za chłopakiem. 

Zanim kaktus uschnie mi, teraz w końcu się odważę.

I pozwolę sobie żyć. 

Urodziny niespodziankę. Ktoś wyprawi w końcu mi… “

Żeby tylko niespodziankę. Też je kochamy ale może lepiej żeby nasz jubilat był przygotowany na tę wyjątkową chwilę?

Ralph Kamiński ma rację czas się odważyć, w końcu trzydziestka zdarza się tylko raz. Dlaczego zatem nie celebrować nadwyraz wyjątkowo? 

Pytania się mnożą a gdzie odpowiedzi? Już z nimi spieszymy. Wspólnie z naszym teamem chcemy Wam zaproponować coś wyjątkowego, jedynego i niepowtarzalnego. 

urodzinowa dekoracja

Zakąski z zakątków

Kulinarne urodzinowe wariacje a dokładniej smaczną podróż. Dzięki której mimo, pobytu w Warszawie poczujecie się jak na najlepszych w świecie urodzinowych wakacjach czy też podróży dookoła świata. 

Tak moi drodzy postanowiliśmy ten wieczór celebrować serwując Wam dania kuchni włoskiej, tajskiej, hiszpańskiej oraz bałkańskiej. 

Dlatego już na wejściu możecie spodziewać się dłuuuuugiego szwedzkiego stołu. Na którym znajdziecie, przystawki z każdego wspomnianego regionu. 

Nasz szef kuchni szczególną uwagę prosił zwrócić na tradycyjną bałkańską sałatkę, deskę włoskich wędlin i serów prosto od naszego zaprzyjaźnionego Włocha, patatas bravas i patatas con alioli oraz tajską sałatkę z mango i kalarepy. 

To oczywiście tylko nieliczne antipasti, jakie znajdziecie na stole. Nie zabraknie znanych i kochanych już przez większość polaków tradycyjnej foccaci, tajskich szaszłyków w sosie orzechowym, hiszpańskiej paelli mixta czy też bałkańskiego ajwaru podawanego z ciastem filo. 

Jedzenie będzie stanowiło największą atrakcję tego wieczoru. Dlatego abyście w pełni mogli poznać i zapamiętać te smaki. Nasz szef kuchni przeprowadzi wyjątkowy pokaz. Podczas którego zdradzi Wam kilka sztuczek dzięki którym z łatwością odtworzycie te dania w domu.

urodzinowe warsztat kulinarny

M(n)oc atrakcji 

To jednak nie koniec, a raczej dopiero początek. W końcu tylko raz w życiu obchodzi się własną 30 – tkę! Specjalnie na ten wieczór nasz barman przygotuje kolorowe drinki ze wszystkich wspomnianych wyżej zakątków. Będzie to o tyle spektakularne, że będzie je tworzył wspólnie z Wami. Byście po północy mogli go godnie zastąpić;)

Aby każdy mógł jednak zapamiętać tę noc i mieć co wspominać po latach. Czekała będzie wyjątkowa urodzinowo fotobudka! Nie zabraknie w niej odpowiednich, imprezowych gadżetów nawiązujących do tej smakowitej podróży! 

Uwieńczeniem całej tej historii będzie…no właśnie, tort byłby zbyt oczywisty więc… umówmy się tak. Tym razem Wam nie zdradzimy! Po prostu zarezerwujcie termin na swoje urodziny i przekonajcie się sami czym zakończy się ta szalona noc.

Potem zdradźcie koniecznie jak było. Do zobaczenia niezmiennie na Jutrzenki 76, w Warszawie! Nasza Ola już zaczyna dekorować szklarnię. 

urodzinowe atrakcje

Rozglądasz się za salą na imprezę urodzinową w Warszawie?

Sprawdź naszą ofertę sali na wyjanem w Warszawie. Lokalizacja blisko centrum, dla 150 gości.

Sprawdź naszą propozycję