Pierwsza Komunia Święta - pamiętasz jeszcze jak to było?

Mamy świadomość, tego, że pierwsza Komunia Święta to ogromnie ważne przeżycie dla dziecka oraz najbliższych. Wymaga zatem, jedynej i niepowtarzalnej oprawy. 

Dlatego też jest nam ogromnie miło, że z roku na rok, coraz częściej decydujecie się właśnie na nas, byśmy pomogli Wam zorganizować przyjęcie z tej okazji. I wspólnie z Wami celebrować ten czas. 

W tym roku gościliśmy podczas przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej 360 gości. To jednak nie wszystko. Dlatego zapraszamy na krótkie podsumowanie tych dwunastu majowych przyjęć. 

Zacznijmy od tego, że organizując przyjęcie u nas, Zawsze macie możliwość wyboru spośród trzech, niepowtarzalnych i wyjątkowych przestrzeni. I każda z nich, niejednokrotnie podczas tegorocznych komunijnych spotkań została wykorzystana. 

Pierwsza Komunia Święta w Szklarni

SALA BOHO 

Pierwsza propozycja z jaką spotkali się nasi zadowoleni (co wiemy dzięki ich licznym opiniom) klienci to sala w stylu BOHO. Przestrzeń ta idealnie sprawdzi się zarówno na kilkadziesiąt osób jak i bardziej kameralne imprezy. 

Dzięki podzieleniu jej na trzy mniejsze części – macie wiele możliwości. Dlatego bardzo ważne jest dla nas byście poświęcili chociaż godzinę i opowiedzieli naszej event managerce o swojej wizji. Ona doskonale wie jak zagospodarować te “trzy kąty”. 

Budzącym zainteresowanie elementem wystroju jest drewniana huśtawka zawieszona na jutowych sznurach. Pełni funkcję użytkową i jest idealnym tłem pod zdjęcia na pamiątkę. O czym świadczą nadesłane przez Was z podziękowaniami fotografię. 

Przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii

SALA LOFT 

Lata 60, XX wieku to charakterystyczny dla tej przestrzeni nurt. Jeśli lubicie prostotę a przyjęcie planowaliście spędzić w nieskrępowanej, dodatkowymi elementami przestrzeń – będzie to najlepszy z możliwych wyborów. 

Szczególnie gdy podobnie jak nasi niektórzy majowi goście, stawiacie na wybrane już przez Was dekorację stołu oraz inne formy dekoracyjne, które mają w dniu przyjęcia pojawić się w tej przestrzeni. 

Tak jak i w przypadku sali Boho, możemy tu śmiało odbyć większe jaki i mniejsze spotkania rodzinne. Wszystko zależy od Was. W tym roku mieliśmy możliwość organizować zarówno jedne jak i drugie. W obu przypadkach radości było co niemiara. 

Celebracja Pierwszej Komunii

SZKLARNIA przy Jutrzenki 76 

To ostatnia przestrzeń, która od początku maja była rozchwytywana. Nowoczesne miejsce do organizacji wyjątkowych przyjęć, które skradnie serca wszystkich gości jak i Wasze. 

Przeszklone ściany z widokiem na taras oraz ogród – dzięki czemu macie możliwość połączenia przyjęcia we wnętrzu jak i formy plenerowej, bez względu na pogodę, która bywa szczególnie kapryśna w tym roku. 

Nasi goście byli zachwyceni, nawet jeśli przez chwilę deszcz dawał o sobie znać – nie popsuło to nikomu zabawy, a otulina drzew i ich zapach dodatkowo pobudzał pozytywne wibracje. 

Świetujemy Pierwszą Komunie

SPERSONALIZOWANE MENU 

Odpowiednia przestrzeń wybrana, termin zarezerwowany – czas zadbać o to by nikt nie opuścił lokalu głodny. 

Wiemy, zarówno sami jak i dzięki licznym spotkaniom z Wami – jak to ciężko bywa wpasować się w gusta kulinarne gości. Szczególnie gdy wśród gości będzie wiele dzieci, które coraz częściej posiadają specjalne menu z uwagi na przykład na alergię. 

Mając to na uwadze – tworzmy wspólnie z Wami menu. Oczywiście nasz szef kuchni, przedstawi Wam liczne propozycje, jednak ostatecznie to Wy zdecydujecie co chcecie aby tego dnia zaserwowano. 

Jak powiedziała jedna z naszych klientek, wydawało się jej się wprost nie możliwe, by przy takiej ilości gości i licznych dietach, udało się pogodzić to wszystko. I nakarmić każdego bez względu na preferencje, gusta, alergie i tak dalej. 

Dlatego bez obaw! Nie stresuj się tym zawczasu. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie. By każdy wyszedł najedzony i szczęśliwy. Choć wiadomo z krytyką kulinarną liczyć się musimy zawsze i wszędzie 🙂 dlatego podchodzimy do tego z przymrużeniem oka bo wiemy, że poziom jaki reprezentują nasi szefowie kuchni to swoista magia smaków. 

Zmierzając ku końcowi, przy tym czerwcowym poniedziałku, pragniemy podziękować każdemu z Was, za zaufanie, za piękne zdjęcia, za podziękowania, liczne wpisy i jak się okazuję, także liczne przyjęcia – bo wracacie do nas rok w rok. 

Jesteśmy wdzięczni i wzruszeni. Tym samym – chcąc spełnić Wasze komunijne marzenia i zapewnić Wam przyjęcie na najwyższym poziomie, otwieramy zapisy na sezon 2024! 

Piszcie, dzwońcie, pytajcie – śmiało! Jesteśmy i będzie tu dla WAS. 

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERDUCHA! 

 

Rozglądasz się za salą na przyjęcie Komunijne w Warszawie?

Sprawdź naszą ofertę sali na wyjanem w Warszawie. Lokalizacja blisko centrum, dla 150 gości.

Sprawdź naszą propozycję