Polowanie na jajka

Dwa razy do roku, Mamy wyjątkową okazję by spędzić czas zarówno z pracownikami jak i kontrahentami spoza biura. Do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze trochę zostało ale czekają przecież na nas Święta Wielkanocne. Dla chrześcijan, w większości ankiet – istotniejsze niż te grudniowe. To idealny moment na integrację lub podtrzymanie współpracy.

wielkanocny stół

Dlaczego akurat podczas Wielkanocy?

Wielkanoc to piękne i radosne święta, które kojarzą nam się z nadzieją, wiosną i czasem spędzonym na spotkaniach w gronie rodzinnym. To czas sprzyjający dla spotkań i wypoczynku po długich zimowych dniach.

polski żur w chlebie

Gdzie zorganizować wielkanocne spotkanie firmowe?

Wszystko zależy od Waszych potrzeb oraz wyobraźni. Jedno jest pewne im bliżej natury tym lepiej dlatego polecamy Wam Szklarnie oraz ogród Akademii Kulinarnej GoCook na Jutrzenki76. Otulina przyrody będzie wyjątkowym, naturalnym elementem dekoracyjnym ale także pozwoli Wam się wyciszyć i zapamiętać te chwilę na długo. 

młoda glazurowana marchewka

Co sprawdzi się na wielkanocnym stole? 

Oczywiście jajka, bez których nie liczy się menu wielkanocne.

Jajka w każdej postaci. Na początek tej uczty proponujemy jajka faszerowane pastą łososiową z pieprzem oraz pastę jajeczną Magdy Gessler – obowiązkowo z dodatkiem, świeżo wypiekanego na miejscu pieczywa. Nasz szef kuchni do tej uczty smaków na wejściu proponuje także pasztet z kaczki, z dodatkiem dżemu żurawinowego oraz glazurowane marchewki według Jamiego Oliviera.

Oczywiście to tylko, przystawki także na spokojnie, podzielcie odpowiednio porcję by móc skosztować wszystkiego z Wielkanocnego stołu. Na danie główne, chcąc nie chcąc żur w chlebie lub barszcz biały. I tutaj polecić Wam możemy wyjątkowy przepis Jakuba Kuronia, który nie stroni od majeranku oraz dużych, mięsistych kawałków białej kiełbasy. Rozkosz gwarantowana! Podana w pajdzie chleba jest daniem o którym wspominał będziesz nieraz.  

Na danie główne polecamy pieczeń rzymską z jajkiem lub szkockie jajka uwielbiane szczególnie przez najmłodszych masterchefów. Rewelacyjnie jako dodatek sprawdzi się do tego francuski sos musztardowy oraz puree z selera.  

Takie spotkanie nie obejdzie się bez deseru tu jednak pójdziemy w tradycję i wraz z szefem kuchni proponujemy sernik karmelowy oraz wielkanocną babkę drożdżową. 

tradycyjna babka wielkanocna

Dekoracja wielkanocna 

Wiadomo, że dekoracyjne trendy z roku na rok się zmieniają lub są modyfikowane. W tym roku, proponujemy styl rustykalny, który wkomponuje się zarówno w Szklarnie jak oraz nasz GoCookowy ogród. 

Pamiętajcie jednak, że jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Także śmiało – rozmawiajcie z nami podczas planowania tego firmowego wydarzenia, to Wy macie być zadowoleni a my mamy pomóc spełnić Wam te małe marzenia.  

Zatem wspólnie poszukajmy zajączka w naszym ogrodzie a następnie sprawdzimy co “napsocili” szefowie kuchni i cukiernicy. 

wielkanocna dekoracja

Rozglądasz się za salą na spotkanie Wielkanocne w Warszawie?

Sprawdź naszą ofertę sali na wyjanem w Warszawie. Lokalizacja blisko centrum, dla 150 gości.

Sprawdź naszą propozycję