Weselne tournée – półrocze za nami!

“Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz. O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz.”. Dla nas to jednak, jakby zdecydowanie za mało. Choć nie stawiamy na ilość a jakość, jak się okazuje potrafimy to pogodzić, I zdecydowanie nie przechwalamy się. Zresztą, chyba najlepiej potwierdzają to słowa naszych dotychczasowych Par młodych, którzy w tegorocznych półroczu zorganizowali u nas ślub, ślub i wesele bądź tylko wesele. 

Jak już na samym wstępie widzicie pojawia się wiele możliwości a wybór należy do Was. Jednak zacznijmy od początku, zanim “on będzie zimny, a ona gorąca”. 

AT-PREV-63-min-scaled

Dopięte na ostatni guzik

W Szklarni przy ulicy Jutrzenki76 w Warszawie nie ma przypadków. Dlatego od pierwszego spotkania podczas, którego omówicie swoje potrzeby związane z przyjęciem – nasza niezawodna general manager  Anna, zaczyna planować. Wspólnie z Wami.

Oczywiście niczym Tango i Cash, tak i Anna ma w teamie prawą rękę w temacie przyjęć weselnych czyli naszą niezastąpioną Olę, która wszystko zawsze dopina na ostatni guzik – dosłownie i w przenośni. Zatem “wszystkie kwestie można bezproblemowo ustalić telefonicznie lub mailowo” gdyż “panie Anna i Aleksandra są dostępne dosłownie w każdym momencie, dodatkowo są osobami niezwykle ciepłymi, pomocnymi, pomysłowymi i profesjonalnymi.”

No dobrze, ustalenia,ustaleniami ale jak to bywa na przykład w Greckiej familii – mama z pewnością będzie się martwiła o efekt końcowy a szczególnie menu. Spokojnie. I z grecką familią damy radę! 

dream team

Personalizowane menu

Każdy ma swoje upodobania kulinarne, dodatkowo niejednokrotnie ilość gości a co za tym idzie diet dostosowanych do ich potrzeb przerasta nawet największego śmiałka. 

Na szczęście dla Ani i Oli oraz reszty teamu Akademii Kulinarnej GoCook wówczas pojawia się nasz szef kuchni. Który dzięki wieloletniemu doświadczeniu łączy nowoczesne trendy wraz z tradycją. 

“Możliwości personalizacji menu są ogromne, włącznie z dostosowaniem posiłków do gości w kwestiach alergii i preferencji żywieniowych.”

dekoracje ślubne

Ten jeden moment 

Zaskoczeni? My bardziej wzruszeni. Bo jak się okazuje poczynając od stycznia podczas przyjęć ślubno – weselnych odwiedziło nas 1.120 gości!!! Wraz z Wami przeżywaliśmy każdy moment, widzieliśmy każdą łzę oraz uśmiech. Ciężko to opisać ale pragniemy się z tym Wami podzielić ponieważ – z przytupem otwieramy kolejny sezon weselny. 

By ponownie “obsługa sali w trakcie wesela stanęła na wysokości zadania, zadbała o każdy szczegół.” A “wielu gości jednogłośnie stwierdziło, że to jedno z najlepiej zorganizowanych wesel, w jakich uczestniczyli. Wesele na Jutrzenki w 3 słowach to profesjonalizm, elastyczność i zachwyt młodych i gości :)”

Koniecznie jeszcze dziś dajcie znać by echo dawnych wspomnień wciąż tkwiło w Waszych sercach!! 

Rozglądasz się za salą na wesele w Warszawie?

Sprawdź naszą ofertę sali na wyjanem w Warszawie. Lokalizacja blisko centrum, dla 150 gości.

Sprawdź naszą propozycję