Cześć, mam na imię Ewa. Piekę, miksuję, roztapiam, polewam, zjadam, robię zdjęcia i piszę pod szyldem Ciastka z kremem. Zapraszam Was w słodką i grzeszną podróż do USA!

Zaczniemy od samodzielnego przygotowania absolutnego amerykańskiego klasyka – chocolate chip cookies, czyli chrupiących z zewnątrz i ciągnących w środku ciastek z kawałami czekolady. Ale żeby było jeszcze lepiej, zamiast kilku małych, każdy z Was upiecze jedno wielkie ciastko! W Stanach wszystko jest większe, prawda?

Do tego przygotujemy coś zwariowanego i idealnego na domówkę – Red Velvet Blondie, czyli czerwone blondie z malinami, pokrojone na prostokąty, oblane białą czekoladą i nadziane na patyczek. Nie od wczoraj ciastko na patyku to mój znak rozpoznawczy!

Na koniec wspólnie zanurzymy ręce i zęby w czymś kosmicznie grzesznym – White Snickers Fudge!!! Fudge z białej czekolady, z dodatkiem masła orzechowego, własnoręcznie przygotowanego solonego karmelu i orzeszków ziemnych – obiecuję, oszalejecie na jego punkcie!

Organizacja zajęć

Zajęcia trwają ok. 5 h – rozpoczęcie 16 – zakończenie około 20.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru wersji standard lub wersji rozszerzonej-z tabletem.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały rozszerzone z tabletem- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Vouchery na szkolenie

 

Kurs w prezencie!!!!! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby. Sprawdź zakładkę vouchery.  http://gocook.pl/voucher-2/

Jak się zapisać
  1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
  2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
  3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
  4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
  5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
  6. Wpłata zaliczki w wysokości min. 100 zł w wersji standard lub 250 zł dla wersji rozszerzonej (lub całości kwoty) na podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Indywidualny numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
  7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
  8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
  9. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisz się!

Zapisy z GoWork.pl