Let’s GoCook pragnie zaprosić na warsztaty A jak Awokado z Justyną Połeć –pasjonatką  zdrowego stylu życia. Justyna jest autorką bloga http://justdeliciousx.pl i profilu na instagramie: justdeliciousx. Zdobyła uprawnienia dietetyka potwierdzone na druku ministerialnym. Wystąpiła w programie „Dzień Dobry TVN”, zachęca do zdrowego stylu życia w różnych wywiadach i radiu. Stara się, aby każdy posiłek był pyszny i z wartościowych produktów. Dba nie tylko o jakość, ale i smak przygotowywanych dań.

 Awokado przez wielu uważane za superfood – ma mnóstwo wartości odżywczych i pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Awokado to dobre źródło witamin: z grupy B, E, K, A oraz składników mineralnych takich jak: magnez, potas, cynk, miedź i mangan.  Ponadto zawiera błonnik pokarmowy oraz antyoksydanty. Pomimo tego, że awokado jest owocem bardzo tłustym – tłuszcze zawarte w awokado to tłuszcze nienasycone. Tłuszcze te obniżają poziom cholesterolu we krwi oraz zmniejszają ryzyko miażdżycy.  Niektórzy uważają, że ma mało wyrazisty smak, przez co unikają go w codziennym jadłospisie. Podczas warsztatów udowodnimy Wam, że z awokado można zrobić pyszne i ciekawe dania.

Organizacja zajęć

Proponujemy  Państwu odbycie zajęć w trybie weekendowym w godzinach 15.00 – 20.00

Vouchery na szkolenie

Kurs w prezencie!!!!! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby. Sprawdź zakładkę vouchery.  http://gocook.pl/voucher-2/

Jak się zapisać?
 1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
 2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki w wysokości min. 100 zł w wersji standard lub 250 zł dla wersji rozszerzonej (lub całości kwoty) na podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Indywidualny numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.
Program zajęć

Menu:

 1.  Śniadaniowy budyń karmelowy z mlekiem kokosowym i malinami
 2.  Chrupiące frytki z awokado i paprykowym dipem
 3.  Spaghetti z kremowym sosem awokado z mozzarellą
 4.  Czekoladowe cupcakes z frostingiem

Zapisz się: