Muffiny, cupcakesy, cake popsy… piękne i kolorowe babeczki, które kuszą nie tylko swym wyglądem, ale i smakiem. Choć dziś można je dostać w większości cukierni i kawiarni, to jednak najlepiej smakują te zrobione własnoręcznie: pachnące wanilią, ozdobione maślanym kremem i posypane wiórkami czekoladowymi. Choć przez dziesięciolecia zmieniała się ich formuła, jedno pozostało takie samo: zachwycający smak i wygląd.

Dzięki naszej akademii kulinarnej w GoCook.pl wiemy doskonale jak pyszny jest smak świeżo wyjętych z pieca babeczek. Dziś, chcielibyśmy się podzielić z Wami tymi doświadczeniami, zapraszając wszystkich na warsztaty poświęcone Muffinom, Cupcakesom oraz Cake popsom. Podczas kilku godzin zajęć nauczymy się podstawowych różnic między tymi trzema rodzajami ciasta, poznamy tradycyjne receptury oraz nowoczesne triki, dzięki którym praca w kuchni stanie się prawdziwą przyjemnością. Razem z trenerami prześledzimy cały proces ich powstawania: zaczynając od doboru składników, skończywszy na efektownym wykończeniu. Będziemy przygotowywać słodkie kremy i masy, siekać orzechy i pistacje, a także wcielać w życie własne pomysły aranżacji dekoracji cukierniczych.

Organizacja zajęć

Zajęcia trwają ok. 5 h. Ich rozpoczęcie planujemy ok. 17.00, a zakończenie ok.21.00.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru wersji standard lub wersji rozszerzonej-z tabletem.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały rozszerzone z tabletem- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Vouchery na szkolenie

 

Kurs w prezencie!!!!! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby. Sprawdź zakładkę vouchery.  https://gocook.pl/voucher-2/

Jak się zapisać
 1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
 2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłata zaliczki w wysokości min. 100 zł w wersji standard lub 250 zł dla wersji rozszerzonej (lub całości kwoty) na podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Indywidualny numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Program kursu

Warsztaty Muffiny, Cupcakesy, Cake popsy 5h

1. Muffiny, cupcakesy, cake popsy… krótki rys wprowadzający w słodki dział babeczek
2. Słodki proces produkcji: wybór odpowiednich narzędzi, rodzaje mąk, praktyczne wskazówki tworzenia kremów, mas, polew oraz dobór dodatków
3. Wspólne przygotowywanie wypieków:

 • Muffiny – wykonanie ciasta w stylu angielskim oraz w stylu amerykańskim z ulubionymi dodatkami: tradycyjne z gorącym masłem i konfiturą pomarańczową, razowe z czekoladą i truskawkami, kukurydziane z sezamem, z żurawiną, kokosowe, miętowe z kawałkami czekolady, cytrynowe, korzenne z jabłkami i cynamonem, orkiszowe z owocami sezonowymi, marchewkowe, jogurtowe z owocami leśnymi, itp.
 • Cupcakesy – wykonanie 2 odsłon babeczek: czekoladowe z kremem kawowym, waniliowe z mascarpone i sokiem z limonki, tiramisu, z solonym karmelem, oreo, czekoladowe z kemem malinowym itp.
 • Cake popsy – stworzenie dwóch rodzajów ciasteczek z ulubionymi dodatkami: lukrem, ganash’em, cukrowymi posypkami, kakao, wiórkami kokosowymi, bakaliami, drobnymi dekoracjami cukierniczymi, owocami kandyzowanymi itp.

4. Kulinarny de coupage czyli nauka pięknego podania przyrządzonych słodkości

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy z GoCook.pl

Warsztaty Muffiny, Cupcakes, Cake popsy 4h - kurs wieczorowy

Miejsce Termin Wersja standardowa Wersja z tabletem
Warszawaod 2021-12-17 do 2021-12-17Cena: 299 Zapisz sięCena: 549 Zapisz się

Warsztaty Muffiny, Cupcakes, Cake popsy 4h - kurs weekendowy

Miejsce Termin Wersja standardowa Wersja z tabletem
Warszawaod 2021-12-18 do 2021-12-18Cena: 299 Zapisz sięCena: 349 Zapisz się
180257975_1280526915682126_6618420177790554435_n