Szkolenie Lunch Box 8h

Lunch Boxy… wygodne, smaczne, komponowane według własnych gustów i upodobań. Idealne dla pracowników, spędzających wiele godzin w miejscu zatrudnienia, uczniów potrzebujących jedzenia pełnego mikroelementów i witamin oraz wszystkich osób dbających o zbilansowaną dietę i zwracających uwagę na zdrowy styl życia.

Podczas 8h szkolenia, nauczymy się tworzyć różnorodne warianty lunch boxów, m. in.: dietetycznych, bezglutenowych, energetycznych. Poznamy również zasady układania menu, tak by każdego dnia móc skomponować potrawy pełne niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania mikroelementów. Nie zabraknie także cennych porad, jakich technik używać by wyczarować pyszne, efektownie skomponowane danie. Oczywiście, wszystkie przygotowane przez nas potrawy, będą punktem wyjścia do wspólnej dyskusji o możliwościach komponowania ze sobą składników, tak by zachowały świeżość przez jak najdłuższy czas.

Organizacja zajęć

Zajęcia trwają ok. 5 h – rozpoczęcie 18 – zakończenie około 23.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru wersji standard lub wersji rozszerzonej-z tabletem.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały rozszerzone z tabletem- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Vouchery na szkolenie

 

Kurs w prezencie!!!!! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby. Sprawdź zakładkę vouchery.  https://gocook.pl/voucher-2/

Jak się zapisać
  1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
  2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
  3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
  4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
  5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
  6. Wpłata zaliczki w wysokości min. 100 zł w wersji standard lub 250 zł dla wersji rozszerzonej (lub całości kwoty) na podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Indywidualny numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
  7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
  8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
  9. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Program kursu

Szkolenie Lunch Box

1.     Produkty wykorzystywane do stworzenie efektownego lunch boxu

2.     Rodzaje lunch box’ów np:

a.     Lunch box do pracy

b.     Lunch box dietetyczny

c.      Lunch box dla dzieci

3.     Pełnowartościowe i smaczne Lunch boxy – tworzymy menu

4.     Zajęcia praktyczne stworzenie 3 unikatowych kompozycji lunch box’ów

5.     Techniki przygotowania dań

6.     Efektywna kompozycja potraw podawanych w lunch box’ach

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy z GoCook.pl