Kuchnia włoska to jedna z najbardziej aromatycznych kuchni świata, mająca historię równie długą i wspaniałą, jak sam kraj. Pachnąca bazylią i słodkimi pomidorami, czaruje smakiemi zachwyca wyglądem. Czerpiąc z tak bogatego źródła, pragniemy zaprosić Państwa do wspólnej zabawy. Pod czujnym okiem Mistrzów Gotowania, przygotujemy tradycyjny posiłek włoski, składający się: z antipasto (przystawki), pasta (dania mącznego lub zupy); głównego dania czyli ryby, mięsa albo drobiu wzbogaconego sosem lub sałatką. A na koniec oczywiście wyśmienity deser! Będzie radośnie, kolorowo, a przede wszystkim smacznie!

Dzisiaj, chcielibyśmy zaprosić Państwa do wspólnej zabawy w iście włoskim stylu. Choć rozpoczniemy od krótkiego warsztatu wprowadzającego w tajniki sztuki kulinarnej, główna uwaga zostanie skupiona na praktycznym wykonaniu dań. Specjalnie na nasze zajęcia zostanie skomponowane menu, które wzbudzi zachwyt u każdego, nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Podczas naszego spotkania, wybierzemy się na targowisko w Campo de’ Fiori po regionalne produkty, poznamy techniki wykonania dań oraz tworzenia kompozycji smakowych, których nie powstydziłaby się najlepsza włoska restauracja. Pod czujnym kierownictwem naszych Trenerów, przygotujemy tradycyjny posiłek włoski, składający się: z antipasto, pasty oraz głównego dania. Nie zabraknie również pysznego deseru, który osłodzi nam trud włożony w przygotowanie kolacji. Z Let’s GoCook.pl poczujemy prawdziwy smak kuchni śródziemnomorskiej oraz wspaniałą atmosferę włoskiej trattorii.

Program
– frittata z warzywami
– zupa Minestrone
– tradycyjne cannelloni z mięsem pod dwoma sosami serowym i pomidorowym
– affogato czyli waniliowe lody „utopione” w aromatycznym espresso
Organizacja zajęć

Zajęcia trwają ok. 4 h – rozpoczęcie 18 – zakończenie około 22.

Materiały szkoleniowe

Oferujemy Państwu możliwość wyboru wersji standard lub wersji rozszerzonej-z tabletem.

Materiały tradycyjne – cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń.

Materiały rozszerzone z tabletem- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 9- calowy tablet  Goclever Terra 90. W komplecie otrzymują Państwo firmowe etui wraz z klawiaturą, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.1. Posiada między innymi: dwurdzeniowy procesor DualCore 1GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO/e-BOOK. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.

Vouchery na szkolenie

Kurs w prezencie!!!!! Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ciekawą i kreatywną formę spędzenia wolnego czasu oraz szansę na rozwój, a może inspirację do zmiany?

Wykup voucher i spełnij marzenia bliskiej osoby. Sprawdź zakładkę vouchery.  https://gocook.pl/voucher-2/

Jak się zapisać
  1. W tabeli z zapisami wybierz interesujący termin i miasto i kliknij „Zapisz się”
  2. Po uzupełnieniu  formularza klikamy na ikonkę „zapisz” na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były poprawne, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomów i zaświadczeń dla uczestników oraz niezbędna jest do dokumentacji szkoleniowej.
  3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja
  4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
  5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
  6. Wpłata zaliczki w wysokości min. 100 zł w wersji standard lub 250 zł dla wersji rozszerzonej (lub całości kwoty) na podany w umowie w ciągu 48 h od daty rejestracji. Indywidualny numer konta znajduje się na umowie zgłoszenie.
  7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
  8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
  9. W ciągu 2 dni roboczych od rejestracji koordynator szkolenia skontaktuje się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i poinformuje o wszelkich szczegółach szkolenia.

Zapisz się:

Zapisy z GoCook.pl

Warsztaty Kuchni Włoskiej: Pizza, Focaccia, Calzone 4h - kurs weekendowy

Miejsce Termin Wersja standardowa Wersja z tabletem
Warszawaod 2021-12-18 do 2021-12-18Cena: 299 Zapisz sięCena: 549 Zapisz się
180257975_1280526915682126_6618420177790554435_n